X
Zapomniałem hasła/Rejestracja

RekomendacjeIwona Słomska, członek zarządu KRUK S.A.

Pasja w działaniu, gra zespołowa i pomaganie innym od zawsze są bliskie wartościom grupy KRUK. Gdy organizatorzy Biegu Firmowego zwrócili się do nas z propozycją zaangażowania się w pierwszą edycję tej imprezy nie wahaliśmy się. Dziś wiemy, że była to świetna decyzja. Dlatego już czterokrotnie wspieraliśmy Bieg nie tylko jako zawodnicy, ale również jako złoty sponsor.

Szczytny cel i wspaniała, integrująca atmosfera przyciąga każdego roku coraz więcej chętnych. Nie wyobrażamy sobie już wiosny bez tej wrocławskiej imprezy. Pierwszy Bieg Firmowy był niezwykle udany, piękna pogoda sprzyjała piknikowej atmosferze. Rok 2014 przyniósł wrocławskim biegaczom zdecydowanie większe wyzwanie. Zawodnicy i organizatorzy zmagali się z wielką ulewą. Mimo to prawie wszyscy stawili się w Parku Grabiszyńskim i dzielnie pokonali dystans 5 km. 2015 rok to niesamowita atmosfera nowej lokalizacji biegu - Stadionu Olimpijskiego. 2016 rok był rekordowy pod wieloma względami - 5000 zawodników, kilka tysięcy kibiców i ponad 150 zawodników reprezentujących KRUK S.A.

Dzięki takiej frekwencji udało się również przekazać rekordową kwotę dla podopiecznych Fundacji.W firmie jeszcze długo słychać było opowieści pełne wrażeń z tego wydarzenia. Bieg Firmowy to wyjątkowa impreza, którą szczerze rekomenduję i już mam ja wpisaną w kalendarz na 2017 rok.


Sebastian Stadnik, Dyrektor Generalny w LG Electronics Wrocław


Fantastycznie, że właśnie we Wrocławiu początek wzięła ta szczytna inicjatywa, która łączy ze sobą integrację środowiska biznesowego, promocję aktywności fizycznej i aktywność na polu społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw . Połączenie wszystkich tych elementów czyni Bieg Firmowy wyjątkowym i niepowtarzalnym.. Przemyślana organizacja, niezapomniana atmosfera i zdrowa rywalizacja sportowa to coś co warto docenić i co warto wspierać. Dlatego też LG Electronics Wrocław wspiera organizację tego przedsięwzięcia od samego początku, a nasze zaangażowanie z roku na rok rośnie.

Najważniejsze jednak jest to, że uczestnicząc w Biegu Firmowym pomagamy innym. Dotychczas, dzięki zorganizowanym we Wrocławiu zawodom, Fundacja Everest sfinansowała leczenie szóstki dzieci. Poprawa ich stanu zdrowia to może niewymierna, ale najważniejsza korzyść ze wsparcia tej inicjatywy.

Nasi pracownicy nie mogą się już doczekać kolejnej edycji wydarzenia. Niektórzy z nich zaczęli swoją przygodę z bieganiem trenując do pierwszego Biegu Firmowego w 2013 roku. Do podjęcia wyzwania zmotywowała ich chęć pomocy chorym dzieciom, ale także możliwość spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z pracy w komfortowej, nieoficjalnej atmosferze. W efekcie, w LGEWR pokochaliśmy ten sport i dziś wielu z nas nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. Ja natomiast nie wyobrażam sobie kolejnych edycji Biegu Firmowego bez uczestnictwa LG Electronics Wrocław.

Polecam wszystkim: biegnijmy pomagać!


 

Grażyna Sadowska, Dyrektor Operacyjny i Wiceprezes Zarządu w PKF Consult

Aktywność, integracja i wzajemna pomoc – te trzy elementy są trwale związane z zespołem jaki tworzymy w PKF Consult. Więc gdy organizatorzy Biegu Firmowego przedstawili nam swoje wydarzenie oraz elementy, które chcą w nim połączyć – właściwie jedynym naszym „znakiem zapytania” było to, czy dopisze pogoda podczas obu biegów.

W 2014 roku we Wrocławiu na naszej drodze stanęło oberwanie chmury, a potem kolejne i jeszcze jedno. A mimo to bawiliśmy się świetnie bo wiedzieliśmy, że jesteśmy tam aby pomóc. W Warszawie czekało już na nas piękne słońce i cudowna pogoda ale wciąż ten sam nastrój – odczucie, że kilka tysięcy osób biegnie w jednym celu – by pomóc dzieciom. Tego nie da się opisać słowami.

W biznesie naprawdę nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż to, że poza realizacją naszych codziennych zadań i usług dla Klientów, mamy możliwości pomagać innym. W PKF Consult możemy i chcemy pomagać - dlatego zarówno w ubiegłym roku, jak i w tym zostaliśmy Partnerem Lokalnym Biegu Firmowego we Wrocławiu i Partnerem Złotym Biegu Firmowego w Warszawie.

Szczerze rekomenduję to wydarzenie, a każdej firmie – uczestnictwo w niej poprzez wystawienie własnej drużyny. Jak już wspomniałam pomoc innym, a w szczególności dzieciom, jest ogromną satysfakcją.
 

 

Angus Kidd, Prezes Zarządu Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o.

Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest ważną częścią kultury Credit Suisse, zarówno globalnie jak i dla części naszej firmy zlokalizowanej w Polsce. Z roku na roku z prawdziwą satysfakcją obserwuję, że coraz więcej naszych pracowników chce dzielić się swoim czasem i różnego rodzaju umiejętnościami, aby wspierać osoby potrzebujące czy też pomóc chronić nasze środowisko. Dlatego też naszej firmy i naszych pracowników nie mogło zabraknąć na lini startu Biegu Firmowego we Wrocławiu.

 

Udział drużyny Credit Suisse w tym biegu  to już tradycja –  uczestniczymy w tej wyjątkowej inicjatywie od jej pierwszej edycji  w 2013 r. W drugiej, mimo ulewnego deszczu, w Parku Grabiszyńskim spotkaliśmy komplet naszych biegaczy  – 181 zawodników, którzy dzielnie zmagali się z niepogodą i własnymi ograniczeniami aż do samej mety. Z kolei w 2016 r. Credit Suisse został Brązowym Sponsorem Biegu Firmowego, a na starcie stawiło się aż 200 zawodników z naszym logo na koszulkach.

Jak więc widać, w miarę upływu lat nie tylko sam Bieg Firmowy nabiera skrzydeł, ale i zaangażowanie Credit Suisse w jego rozwój rośnie. Liczę, że wspólnie przebiegniemy metę tej szczytnej inicjatywy jeszcze nie raz.    


Sponsorzy
Patroni medialni