X
Zapomniałem hasła/Rejestracja

Partnerzy

Zostań Sponsorem Biegu Firmowego!

Bieg Firmowy to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy wśród kilkuset firm i kilku tysięcy zawodników z całej Polski. Dla sponsorów naszych wydarzeń przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety świadczeń.

Wszystkich chętnych do wsparcia naszych eventów zachęcamy do kontaktu mailowego na adres biuro@biegfirmowy.pl


SPONSORZY I PARTNERZY EDYCJI 2017Firma KRUK S.A. została założona w 1998 r. Centrala operacyjna spółki mieści się we Wrocławiu.

Na terenie całej Polski firma posiada 8 oddziałów regionalnych i prawie 50 przedstawicielstw terenowych. Obecnie spółka zatrudnia ponad 3000 osób we wszystkich krajach. Spółka KRUK S.A. zadebiutowała w dniu 10 maja 2011 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponadto Grupa rozwija się w Rumunii, Czechach, na Słowacji, w Niemczech, we Włoszech i w Hiszpanii gdzie ma swoje spółki.
Strona internetowa: http://pl.kruk.eu/
 

 

Krotoski-Cichy Warszawa to Autoryzowany Dealer samochodów marki Audi, salon sprzedaży mieści się  przy ulicy Radzymińskiej 267 w Warszawie.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych marki Audi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Pomagamy w dobraniu odpowiedniej formy finansowania, ubezpieczenia, oferujemy autoryzowany serwis, a także oryginalne części zamienne. Jeśli zatem w najbliższym czasie rozważasz zakup nowego auta koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie, wspólnie ze specjalistami w tej dziedzinie.

Nasz salon należy do Grupy Krotoski – Cichy, która jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce. W 2017 roku Grupa Krotoski-Cichy otrzymała trzeci rok z rzędu tytuł Dealera Roku 2016 w rankingu TOP50. Kompleksowa i atrakcyjna oferta sprzedaży samochodów nowych, wieloletnie doświadczenie serwisu poparte odpowiednim certyfikowaniem mają ogromny wpływ na rozwój firmy. Strona internetowa: www.krotoskicichy.com

 

W 3M pracujemy nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

W Polsce firma zatrudnia prawie 3000 pracowników i prowadzi swoją działalność od przeszło 25 lat. Posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu tzw. Superhub, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz w Rabce.  W czerwcu 2013 roku działalność rozpoczęło nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym firma prezentuje swoje technologie i rozwiązania. Organizacja sprzedażowo-marketingowa mieści się w Kajetanach k/Warszawy.

Najnowszą inwestycją 3M w Polsce jest Centrum Usług  Wspólnych. 3M Service Center EMEA działa we Wrocławiu od 2015 roku i obsługuje placówki i zakłady produkcyjne koncernu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

www.3m.pl
 

 

AmRest to największa publicznie notowana spółka restauracyjna w Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się marki znane i kochane na całym świecie: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. 20 lat temu zaczynaliśmy od jednej restauracji – dziś jest ich ponad 1100 – i wciąż mamy apetyt na więcej. Nasze restauracje i kawiarnie znajdują się w 13 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Chinach i Rumunii. AmRest to miejsce, w którym wierzymy, że Wszystko jest Możliwe, a wszystko co robimy, wynika z pasji. www.amrest.eu.pl
 

 

  Unit4 to wiodący dostawca aplikacji klasy korporacyjnej dla ludzi z organizacji działających w sektorze usług. Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania ERP zorientowane na branżę usług. Korzystają z nich tysiące organizacji z takich sektorów jak: usługi specjalistyczne, edukacja, usługi publiczne, non-profit, nieruchomości, sprzedaż hurtowa czy usługi finansowe. Unit4 działa z myślą o ludziach.

Unit4 Polska składa się z trzech jednostek biznesowych:

Local business, R&D i Central Customer Support.
 

Więcej informacji uzyskać można, odwiedzając stronę www.unit4.com/pl/


 PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii w przystępnych cenach. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię. PANDORA od lat inspiruje kobiety do wyrażania swojej indywidualności i osobistego stylu poprzez kobiecą biżuterię symbolizującą najważniejsze momenty życia. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę  www.pandora.net  i dołącz do grona fanów PANDORA Polska na Facebooku. 
 LG Electronics jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań cyfrowych z ponad 50-letnim doświadczeniem na globalnym rynku. Zatrudniamy 186 000 pracowników w 113 jednostkach na całym świecie. Jako pionier wielu rozwiązań technologicznych i innowacji zapewniamy sprzęt TV i urządzenia AGD będące źródłem prawdziwej przyjemności- aby brać z życia to, co najlepsze.

Co jest dla nas najważniejsze? Oczywiście dotrzymanie obietnic złożonych naszym klientom! Wprowadzając w życie innowacyjne technologie zawsze pamiętamy, by nowatorskie rozwiązania szły w parze z prostotą użytkowania. W Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem od 2006 roku w fabryce LG Electronics Wrocław pracownicy mają mozliwość realizacji swoich zawodowych ambicji. Środowisko w naszej firmie mobilizuje do indywidualnej kreatywności. W codziennej pracy pielęgnujemy relacje międzyludzkie i dbamy o przyjazną atmosferę. Więcej o nas na stronie: http://www.lg.com/pl/o-lg/nasza-marka
  

QIAGEN Business Services (QBS) jako centrum usług wspólnych dla spółek firmy QIAGEN powstało pod koniec 2012 r. we Wrocławiu. Centrum zatrudnia obecnie ponad 250 Pracowników w kilkunastu działach. W QBS zajmujemy się księgowością, kontrolingiem finansowym, obsługą klienta, logistyką, HR operacjami, e-Commerce, marketingiem, zakupami, jakością, a także tworzeniem oprogramowania do zaawansowanych urządzeń wykorzystywanych do badań nad DNA i RNA. Nieprzeciętne umiejętności, talent i zaangażowanie naszych Pracowników są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, ponieważ nasza praca przyczynia się do poprawy życia i zdrowia innych. www.qiagen.com/pl/

 
Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość. 

Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, które mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży handlowej. www.kaufland.pl

UTC Aerospace Systems jest jednym z największych dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego, a także znaczącym dostawcą międzynarodowych programów kosmicznych. Projektuje, produkuje i obsługuje systemy i podzespoły, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania dla środowisk handlowych, regionalnych, biznesowych, a także samolotów wojskowych, helikopterów i innych platform.

 

Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach oraz śmigłowcach. Bardzo ważnym elementem strategii jest utworzenie we Wrocławiu Centrum Badawczo Rozwojowego w którym opracowywane są, testowane i wdrażane do produkcji zespoły hydrauliczne i paliwowe. Mają one zastosowanie we wszystkich nowych samolotach na świecie.

 

Wrocławski oddział UTC Aerospace Systems jest prężnie rozwijającą się Organizacją z dużą tendencją wzrostową. Na chwilę obecną Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników z perspektywą podwojenia tej liczby. Dostęp do wysoko zaawansowanych technologii oraz procesów sprawia, że pracownicy UTC Aerospace Systems mogą realizować w naszej Organizacji karierę o jakiej zawsze marzyli. www.hamiltonsundstrand.com.pl


Mikomax Smart Office definiujemy i praktykujemy Smart Working, stąd doskonale wiemy, jak tworzyć przyjazne i elastyczne miejsca pracy, które uwalniają potencjał pracujących w nich ludzi.

Z pomocą fachowej wiedzy o produkcji mebli oraz nowatorskiej koncepcji jej zastosowania, w ciągu 25 lat działalności zbudowalismy silną markę (53 partnerów w Polsce i za granicą) i wypracowaliśmy pozycję eksperta w tworzeniu nowoczesnych biur. Jako członek międzynarodowych organizacji, takich jak: ABSL czy Leesmann, doskonale rozumiemy potrzeby i środowisko biznesowe największych organizacji.

Rok 2017, pomimo tego, że trwa dopiero 5 miesięcy, przyniósł nam kilka kolejnych, prestiżowych nagród: biurko Stand Up Ram może pochwalić się nagrodą Red Dot Award Best of the Best, a wrocławski salon jest laureatem Diamentu Forbesa 2017 w kategorii Małych Diamentów.

http://www.mikomaxsmartoffice.pl/

 

Testuj.pl to marka należąca do Cloud Testing Sp.z o.o. – ekspertów w sprawach testowania. Na co dzień testujemy aplikacje, strony internetowe i systemy naszych klientów. Tropimy błędy, sprawdzamy poziom bezpieczeństwa, wykonujemy testy użyteczności. Słowem robimy wszystko, aby klienci podnieśli jakość swojego oprogramowania. W skład naszego zespołu wchodzą Testerzy, specjaliści QA, Inżynierowie Testów, Analitycy i specjaliści UX. Razem, nie tylko realizujemy biznesowe projekty, ale także edukujemy i rozwijamy branżę testerską. Od ponad 2 lat, z sukcesem prowadzimy szkolenia dla osób, które chcą wejść w zawód testera lub zdobyć uznaną na świecie certyfikację. Po więcej informacji zapraszamy na:  www.testuj.pl

 

Alpha Capital Group jest spółką specjalizującą się w doradztwie biznesowym i transakcyjnym. Od blisko 10 lat zespół partnerów i analityków realizuje m.in. :

-        projekty fuzji i przejęć

-        wycen przedsiębiorstw

-        wycen znaków niematerialnych i prawnych

-        inwestycji kapitałowych

Szczegóły na  www.alphacapital.pl