Bieg Firmowy wygrał MP POWER AWARDS 2020 za najlepszy projekt CSR!

Sponsorzy i Partnerzy 2024

HASCO-LEK
SPONSOR GŁÓWNY
8
3M
SPONSOR STRATEGICZNY
2
BOEHRINGER INGELHEIM
Sponsor Strategiczny
LOGÓWKI BF (12)
GARMIN WROCŁAW
SPONSOR STRATEGICZNY
7
WELL FITNESS
SPONSOR STRATEGICZNY
11
MEDICOVER SPORT
SPONSOR STRATEGICZNY
LOGÓWKI BF (150 x 90 px)
COLLINS AEROSPACE
SPONSOR STRATEGICZNY
9
DEVINITI
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (14)
BODY CHIEF
SPONSOR WSPIERAJĄCY
6
KFC
SPONSOR WSPIERAJĄCY
2405 BF PARTNERZY
PYSZNE.PL
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (16)
MAHLE
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (18)
KRUK
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (15)
ZF
SPONSOR WSPIERAJĄCY
16
LG ELECTRONICS
SPONSOR TECHNOLOGICZNY
12
MPWiK WROCŁAW
OFICJALNA WODA
5
WSSE
PARTNER WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (150 x 90 px) (4)
MBRIDGE
PARTNER
LOGÓWKI BF (17)
GREENKICK
PARTNER
20
ERGO TAX
PARTNER
2405 BF PARTNERZY
MICAR
PARTNER
2405 BF PARTNERZY (1)
CLICKMEETING
PARTNER EVENTÓW ONLINE
2405 BF PARTNERZY (3)
ERGO TAX
PARTNER
2405 BF PARTNERZY
MICAR
PARTNER
2405 BF PARTNERZY (1)

Partnerzy eventowi

Sponsorzy nagród

Hasco lek
1
MONDELEZ
Projekt bez nazwy (34)
DECATHLON
2405BF SPONSORZY NAGRÓD (1)
VORWERK
2
BODY BALANCE
4
FRRuuu
3
VERTIGO
8
PASIBUS
7
CARE SOLUTIONS
2405BF SPONSORZY NAGRÓD
KAMBUKKA
12
GARMIN
10
CAREX
11
WELL FITNESS
15
MEDICOVER SPORT
14
INSTYTUT ŚWIADOMOŚCI
13

Partnerzy medialni

Projekt bez nazwy (71)
LOGO MEDIA (3)
16
17
Projekt bez nazwy (72)
Projekt bez nazwy (73)
20
LOGO MEDIA (4)
LOGO MEDIA (6)

Patroni honorowi

Z Biegiem Firmowym:

check@2x

Docierasz do tysięcy aktywnych pracowników firm.

check@2x

Otrzymujesz dopasowany pakiet świadczeń marketingowych.

check@2x

Pomagasz podopiecznym Fundacji Everest.

Group 8
W Hasco-Lek od 40 lat kompleksowo dbamy o zdrowie i komfort życia Polaków, podejmując szereg zróżnicowanych działań. Produkujemy farmaceutyki, prowadzimy zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych i farmacji, dystrybuujemy własne produkty, a także leczymy pacjentów we własnych placówkach medycznych. Podejmujemy również szereg działań z zakresu CSR, angażujemy się w aktywności społeczne oraz charytatywne.
 
W tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia Hasco-Lek, dlatego ogromnie cieszymy się, że wspieramy kolejną już edycję Biegu Firmowego jako Sponsor Główny, dokładając swoją cegiełkę do promowania zdrowego trybu życia i niesienia pomocy. Idea wydarzenia jest spójna z naszą misją – oprócz tego, że dbamy o zdrowie Polaków, lubimy pomagać, bo mamy to w DNA.

Chodź razem stworzymy coś pięknego!

HASCO-LEK

SPONSOR GŁÓWNY

3M uczestniczy w Biegu Firmowym niemal od początku tej inicjatywy. Do startu motywuje nas przede wszystkim realna pomoc jaką niesiemy podopiecznym Fundacji Everest. Dodatkową wartość dla zespołu stanowi wspólnie spędzony czas i aktywność sportowa.

Cieszymy się, że dzięki formie hybrydowej Biegu Firmowego pracownicy mogą dołączyć do inicjatywy z dowolnego miejsca w Polsce. Pozwala to na zaangażowanie dużej liczbie biegaczy, która z roku na rok rośnie. Podczas tej edycji, jako 3M stanowimy najliczniejszą drużynę składającą się z ponad 540 biegaczy.

Wśród członków naszego zespołu są też super bohaterzy – podopieczni z Niepublicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaszkotlu. Dzieci biorą udział w tzw. w rundzie honorowej. Pomagają innym potrzebującym, aktywnie uczestnicząc i to jest dla nich bardzo nich cenne. Wspólnie tworzymy prawdziwy „Dream Team”.

Wszyscy nie możemy się już doczekać startu!

3M

SPONSOR STRATEGICZNY

Od 1885 roku w Boehringer Ingelheim, kierujemy się pragnieniem niesienia pomocy, poprzez dbanie o zdrowie ludzi i zwierząt. Opracowujemy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w obszarach, w których istnieją niezaspokojone potrzeby medyczne. Jesteśmy odnoszącą sukcesy, rodzinną firmą i planujemy z myślą o przyszłych pokoleniach. Pracując globalnie dbamy o uczciwe traktowanie wszystkich. Stawiamy na szacunek, zaufanie, empatię i wspólnie się rozwijamy.

Jako niedawno powstałe Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu, cieszymy się, że możemy już trzeci rok z rzędu wziąć udział w Biegu Firmowym i wesprzeć dzieci objęte opieką Fundacji Everest. Wierzymy, że poprzez zobowiązanie do poprawy sposobu myślenia, pracy i życia, możemy dokonać istotnej zmiany. Zawsze możemy zrobić więcej – dla siebie i przyszłych pokoleń!

Pobiegnijmy razem i miejmy wpływ na przyszłość!

Centrum Usług Biznesowych Boehringer Ingelheim we Wrocławiu

SPONSOR STRATEGICZNY

Biegniemy po zdrowie, biegniemy po uśmiech! 
Garmin Wrocław, zaczynamy!

Osiąganie zamierzonych celów zarówno w życiu prywatnym i zawodowym – w atmosferze zdrowej rywalizacji przy jednoczesnej współpracy – to coś co nas napędza! Wiemy co mówimy, jesteśmy specjalistami w obszarze fitness!

Chcemy poprzez wspólne uczestnictwo w tym biegu móc nieść pomoc podopiecznym Fundacji Everest w pokonywaniu trudności. Pragniemy przez nasz wysiłek wlać w Was nadzieję, że nie jesteście sami – Pomimo przeciwności! Nie poddajemy się! Biegniecie w naszych sercach!

Do biegu! Gotowi! Po Zdrowie!
Do zobaczenia na trasie!

GARMIN WROCŁAW

SPONSOR STRATEGICZNY

Well Fitness to ogólnopolska sieć przestronnych, świetnie wyposażonych siłowni. Klubowicze mają do dyspozycji 66 lokalizacji w ponad 30 miastach, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku czy Katowicach. Większość z nich jest otwarta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W Well Fitness dba się o to, aby każdy na siłowni czuł się dobrze – niezależnie od płci, wieku, wyglądu czy poziomu zaawansowania. Marka wspiera osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w kierunku budowania zdrowych nawyków.

W Well Fitness bardzo dużą wagę przykłada się do atmosfery panującej w klubach. Trenerzy Personalni są gotowi do pomocy, a Zespoły Klubów zawsze do dyspozycji Klubowiczów.

WELL FITNESS

SPONSOR STRATEGICZNY

Jeśli poszukujecie wsparcia w aktywnym przygotowaniu do kolejnych wyzwań sportowych, Medicover Sport z ofertą pakietów goFIT i FIT&more zapewnia dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce.
 
W ramach pakietów sportowych Od siłowni po ścianki wspinaczkowe, pływalnie, a nawet parki linowe i korty tenisowe – każdy znajdzie coś dla siebie, aby móc cieszyć się ruchem i dbać o swoje zdrowie 💪🏻
 
Z Medicover Sport stawiasz na zdrowszy ruch. Zapytaj swojego pracodawcę o dostęp do naszych pakietów.
 

MEDICOVER SPORT

SPONSOR STRATEGICZNY

Collins Aerospace Wrocław jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego.Wrocławski zakład w ramach grupy RTX funkcjonuje od 2011 roku. Zatrudnienie znajduje tu ponad 1300 osób. Collins Aerospace Wrocław zajmuje się konstruowaniem, wytwarzaniem oraz serwisowaniem, specjalizuje się w elementach układów hydraulicznych i pneumatycznych stosowanych w systemach: paliwowych, zarządzania powietrzem w kabinie, bezpieczeństwa i sterowania samolotem.
 
Części produkowane i naprawiane we Wrocławiu są dostarczane do wszystkich największych producentów samolotów i są obecne w większości współczesnych statków powietrznych na świecie.
 
Collins Aerospace Wrocław życzy wszystkim uczestnikom Biegu Firmowego powodzenia – trzymamy kciuki za Was i życzymy samych wysokich lotów
Zaobserwuj nas po więcej!

COLLINS AEROSPACE WROCŁAW​

SPONSOR STRATEGICZNY​

Body Chief to catering dietetyczny, który od 10 lat dba o zdrowie i smak, dostarczając tysiące zestawów każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz diety z Wyborem Menu, gotowe diety pudełkowe oraz diety sokowe, dopasowane do preferencji naszych klientów. Wyróżnia nas jakość oraz świeżość posiłków dostarczanych za pomocą własnych aut chłodniczych oraz proekologiczne podejście biznesowe. Pozwól się zaskoczyć i jedz codziennie w dobrym smaku!

Zachęcamy do współpracy B2B. Członkowie organizacji mogą zamówić posiłki, które zostaną dostarczone przez nas do miejsca pracy (home office też wchodzi w grę)! Wejdź z nami na wyższy poziom benefitów pracowniczych – sprawdź szczegóły na naszej stronie https://bodychief.pl/b2b

Sport jest wpisany w DNA naszej marki więc z wielką przyjemnością dołączyliśmy do grona partnerów Biegu Firmowego! Życzy wszystkim uczestnikom powodzenia!

BODY CHIEF

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Pyszne.pl dla biznesu jest cyfrową usługą, dającą łatwy i szybki dostęp do jedzenia. To nowe, elastyczne rozwiązanie dofinansowania posiłków dla pracowników, wspierające ich wydajność i zadowolenie. Dodatek lunchowy Pyszne.pl dla biznesu pomaga firmom dostarczać smaczne jedzenie zgodnie z preferencjami każdego pracownika: do biura, do domu podczas home office, czy w trakcie służbowych wyjazdów. Według badań przeprowadzonych przez Just Eat Takeaway we współpracy z firmą doradczą Mercer, dodatki żywieniowe są jednym z najbardziej pożądanych benefitów przez pracowników. W Polsce aż 79% badanych uznało ten benefit za najbardziej wartościowy, a 68% respondentów oceniło pozytywnie pracodawców, którzy oferują dopłatę do posiłków w celu wsparcia domowego budżetu pracowników.

Zasięg, elastyczność, dostępność, różnorodność i łatwość w użyciu – to niektóre benefity usługi pyszne.pl for business, jaką wprowadził lider rynku food delivery – pyszne.pl. 

PYSZNE.PL

SPONSOR WSPIERAJĄCY

MAHLE jest wiodącym międzynarodowym partnerem w zakresie rozwoju i dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, współpracującym z klientami z branży samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. 

MAHLE w Polsce to Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, zakłady produkcyjne w Ostrowie Wlkp. i Krotoszynie, centrum R&D i centrum logistyczne w Ostrowie Wlkp. a także logistyczno-dystrybucyjne w Psarach k. Wrocławia.

Nasi pracownicy biorą udział Biegu nieprzerwanie od 2017 r., niezwykle chętnie przyłączając się do tej wspaniałej inicjatywy. Jesteśmy dumni, że wspieramy to wydarzenie również jako jego sponsor.

MAHLE

SPONSOR WSPIERAJĄCY

KRUK S.A. to lider branży windykacyjnej w Polsce i Europie Centralnej. Od ponad 25 lat zajmujemy się zarządzaniem wierzytelnościami. Rozumiemy, że długi nie biorą się znikąd, a każda życiowa sytuacja jest inna. Dlatego wśród naszych klientów propagujemy postawę aktywną, zachęcając ich do działania i kontaktu z nami. Chcemy ułatwiać im spłatę zaległości i umożliwić wychodzenie na finansową “prostą”. Dzięki naszym działaniom już ponad 3 miliony osób spłaciło swój dług.
 
W KRUK S.A. zatrudniamy ponad 2000 osób. Wyznajemy zasadę, że razem możemy więcej. Nasz zespół tworzą eksperci z wielu obszarów, których wspólne działania pozwalają rozwijać i wprowadzać nowoczesne technologie w polskiej branży windykacyjnej. Budujemy trwałe i oparte na wzajemnym szacunku i współpracy relacje zarówno z Klientami, Partnerami Biznesowymi, jak i Współpracownikami. Nasze spółki obecne są w 7 krajach Europy, dlatego praca w KRUKu to doskonała szansa na rozwój i zdobywanie ciekawych zawodowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku.
 
Śledź nas w social mediach:

KRUK S.A.

SPONSOR WSPIERAJĄCY

ZF jest globalną firmą technologiczną dostarczającą zaawansowane produkty i systemy mobilności do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych. Szeroka gama produktów skierowana jest przede wszystkim do producentów pojazdów, dostawców usług mobilności oraz start-upów w dziedzinie transportu i mobilności. Dzięki swoim produktom ZF przyczynia się do redukcji emisji CO2, ochrony klimatu, a także poprawy bezpieczeństwa mobilności. Oprócz sektora motoryzacyjnego ZF obsługuje również takie segmenty rynku, jak maszyny budowlane i rolnicze, energetyka wiatrowa, napędy morskie, napędy szynowe i systemy testowe.
 
ZF posiada 162 zakłady produkcyjne w 31 krajach, zatrudniając przy tym ok. 168 700 pracowników na całym świecie.
 

ZF

SPONSOR WSPIERAJĄCY

LG to zaufany partner biznesowy, który od lat wspiera przedsiębiorców i oferuje rozwiązania poprawiające wydajność, sprawność oraz efektywność energetyczną. Wszystko po to, aby partnerskie firmy mogły zaoferować swoim klientom najwyższy standard produktów oraz usług.

LG Electronics wspiera Bieg Firmowy jako Sponsor Technologiczny od 2013 roku.

W fabryce w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem działamy od 2006 roku i zajmujemy się produkcją sprzętu AGD. Cały czas się rozwijamy i zwiększamy produkcję, inwestując w park maszynowy i stosując najnowsze rozwiązania techniczne.

Obserwuj nas na kanałach:

LG ELECTRONICS

SPONSOR TECHNOLOGICZNY

Kampania społeczna #PijKranówkę zachęca do promowania ekologicznych postaw i picia wody z kranu. Akcja zrodziła się z pytania: dlaczego w kraju, w którym prawie każdy ma bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wody, wciąż kupujemy wodę butelkowaną?
Picie kranówki to same korzyści – dla zdrowia, dla domowego budżetu i dla środowiska. Jeśli wybierzesz kranówkę zamiast wody butelkowanej, to w ciągu roku w Twoim portfelu zostanie ponad 1 400 zł i „oszczędzisz” środowisku 26 kg plastiku.

Mamy nadzieję, że stając się oficjalną wodą Biegu Firmowego, zachęcimy do picia kranówki każdego z Was nie tylko w trakcie wydarzenia, ale również na co dzień!
Jako firma odpowiedzialna społecznie promujemy picie wody z kranu, zdrowy tryb życia oraz ekologiczne i prospołeczne postawy. Dlatego w Biegu Firmowym sami weźmiemy udział jako zawodnicy.

Do zobaczenia na trasie!

MPWiK #PijKranówkę

PARTNER "OFICJALNA WODA"

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” obejmuje swoim zasięgiem tereny 174 gmin zlokalizowanych w 3 województwach (dolnośląskie, opolskie i wielkopolskie).

Dzięki inwestycjom światowych gigantów jak Toyota, Mercedes, Volkswagen, 3M, Umicore czy Capchem, w południowo-zachodniej Polsce rozwijają się nie tylko branża motoryzacyjna i elektromobilna, ale również gałęzie pokrewne jak obróbka metali, przetwórstwo tworzyw sztucznych i przemysł chemiczny oraz usługi logistyczne dla tych branż.

Blisko 50% firm działających w WSSE to przedstawiciele MŚP. INVEST-PARK oferuje ulgi i zwolnienia podatkowe, atrakcyjną przestrzeń i tereny inwestycyjne, konkurencyjne hale przemysłowo-magazynowe oraz rozwijające się własne Centrum Innowacji

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”

PARTNER WSPIERAJĄCY

W Greenkick napędzamy ekologię poprzez doradztwo inteligentnych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu systemów ładowania samochodów elektrycznych.
 
Bierzemy pod uwagę szereg czynników, które determinują optymalny wybór stacji ładowania. Dysponujemy inteligentnymi systemami ładowania, które w dynamiczny sposób równoważą obciążenie instalacji elektrycznej i maksymalnie wykorzystują dostępną moc. Oferujemy produkty z segmentu premium i jesteśmy ich autoryzowanym instalatorem
i dystrybutorem.
 
Przeprowadzimy każdego klienta indywidualnego i biznesowego przez cały proces instalacji punku ładowania od A do Z.

GREENKICK

PARTNER

Szukasz pomocy przy podatkowych i księgowych łamigłówkach w Twojej firmie?

Ergotax czyli księgowi i doradcy podatkowi – pomoc jakiej potrzebujesz, nawet w najtrudniejszych sprawach.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na jakość świadczonych usług niezależnie od wielkości obsługiwanego podmiotu. Podstawową zasadą przyświecającą nam jako księgowym, jest bycie aktywnymi partnerami dla biznesów naszych Klientów poprzez przestrzeganie prostego hasła: “księgowi i doradcy”.

Ergotax to biuro rachunkowe, które na rynku jest od 2016 roku a w swoim portfelu ma już ponad 250 klientów z całej polski. Zajmujemy się zarówno obsługą małych firm  jak i dużych przedsiębiorstw.

Obecnie posiadamy swoje oddziały w Oleśnicy i Wrocławiu. Oprócz usług księgowych w swoim zespole posiadamy doradcę podatkowego, który pomaga naszym klientom płacić niższe podatki. 

ERGO TAX

PARTNER

Po raz ósmy drużyna Vorwerk Polska startuje w Biegu Firmowym wspierając podopiecznych Fundacji Everest.  Od 29 lat jesteśmy obecni na polskim rynku – dzielimy się z innymi pasją, która jest źródłem naszego rozwoju.  Naszą podstawową działalnością jest produkcja i sprzedaż bezpośrednia wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego – urządzenia Thermomix® i Modułowego systemu do utrzymania czystości Kobold VK7.

Vorwerk jest fundatorem nagród:

  • Zestaw Kobold VR7 Premium  – robot sprzątający, który odkurza podłogi i głęboko czyści dywany. Wykorzystane w nim najnowocześniejsze technologie tworzą inteligentny system, który sprawia, że robot porusza się po domu nie potrzebując pomocy. Robota obsługuje się przez intuicyjną aplikację, którą można zarządzać zgodnie z preferencjami i potrzebami użytkownika. Wartość 6645 zł.

VORWERK

PARTNER NAGRÓD