X
Zapomniałem hasła/Rejestracja
Rejestracja firmy

Zapisy na BF Wrocław zakończone! Mamy komplet 6000 zawodników i pobity kolejny rekord!!

Zapisy na BF Warszawa trwają.

Przed rejestracją prosimy przeczytać instrukcję:

 

1.Pierwszym krokiem rejestracji jest zarejestrowanie firmy. Powinna tego dokonać osoba do tego upoważniona, ponieważ będzie ona administratorem konta firmy.

 

2.Administrator ma możliwość dodania logotypu firmy oraz linku do jej strony internetowej. Zamieszczając logo administrator oświadcza, że jest do tego uprawniony. Logotyp znajdzie się na stronie Biegu Firmowego w zakładce Uczestnicy.

 

3. Po zapisaniu firmy osoba dokonująca zgłoszenia otrzyma mailem login i hasło służące do rejestracji drużyn w ramach firmy. Po zalogowaniu do panelu firmy administrator dokonuje rejestracji drużyn. Drużyny są 5- osobowe.

4. Jeżeli firma nie może skompletować drużyny 5 -osobowej istnieje możliwość, aby członek drużyny pobiegł w sztafecie dwukrotnie. Należy wtedy wpisać dane zawodnika w drużynie 2 razy.


5. Nie jest konieczne podanie wszystkich zawodników drużyny do jej rejestracji. Wystarczy podać dane 1 osoby z każdej drużyny. Dane można zmieniać i uzupełniać na bieżąco. Ze względu na składane zamówienie koszulek prosimy o uzupełnienie danych zawodników najpóźniej do 10 kwietnia 2017 – dla zawodników BF Wrocław oraz do 8 maja 2017 dla zawodników BF Warszawa.

 

6.  W wyniku rejestracji drużyn jest automatycznie generowana faktura, która zostanie wysłana na adres mailowy administratora podany w formularzu rejestracyjnym.  Opłata za drużyny zapisane z danej firmy w jednym dniu będzie zsumowana na jednej fakturze. Administrator otrzyma fakturę w ciągu 48 godzin od momentu rejestracji.Termin płatności to 7 dni.

 

6. Opłata startowa za jedną drużynę wynosi 325 zł netto (dla drużyn zarejestrowanych do 10.03.2017) lub 350 zł netto (dla drużyn zarejestrowanych od 11.03.2017).

 

7. W tym roku wprowadziliśmy możliwość ubezpieczenia uczestników na czas imprezy. Koszt ubezpieczenia całej drużyny wraz z opłatą manipulacyjną wynosi 20 zł netto. W przypadku wybrania pakietu dla drużyny z ubezpieczeniem koszt wynosi 345 zł netto (rejestr. do 10.03.2017) i 370 zł netto (rejestr. od 11.03.2017). Zakres ubezpieczenia: trwały uszczerbek na zdrowiu i zgon w wyniku NNW w wariancie Standard Plus, suma ubezpieczenia 10.000 PLN. Ubezpieczenie zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. Przed rejestracją drużyny należy upewnić się, czy zawodnicy wystartują z pakietem, czy bez pakietu ubezpieczenia. Po zarejestrowaniu drużyny nie będzie możliwości zrezygnowania lub dokupienia pakietu. 

 
Więcej szczegółowych informacji o biegu i rejestracji znajdziecie w Regulaminie
. Chcecie być na bieżąco? Zapraszamy do polubienia nas na facebooku www.facebook.pl/biegfirmowy Zapytanie o fakturę niestandardową
X
Dane firmy
Dane do faktury
Dane osoby kontaktowej
* pola obowiązkowe

Wszelkie wątpliwości lub ewentualne błędy przy rejestracji prosimy zgłaszać mailowo na adres biuro@biegfirmowy.pl
Sponsorzy
Patroni medialni