X
Zapomniałem hasła/Rejestracja

Wolontariat

Nasze biegi nie mogłyby się odbyć gdyby nie wsparcie wolontariuszy, którzy co roku bardzo licznie i z niesamowitym zaangażowaniem współtworzą to wydarzenie. Zachęcamy do zgłoszeń wszystkich tych, którzy chcieliby się zaangażować w organizację naszych biegów w 2017 roku.

Dlaczego warto?
 

Wolontariat to świetna przygoda i możliwość poznania wielu ciekawych osób. To także możliwość sprawdzenia się jako organizatora imprezy masowej, nauka pracy w grupie i okazja do pomocy innym. Podczas wydarzenia każdy wolontariusz ma jasno przydzielone zadanie, ale jest też czas na chwilę relaksu i czerpania radości z wykonywanej ‘pracy’ :)
 

W dniu eventu wolontariusz otrzymuje:

- specjalną koszulkę,
- ciepły posiłek,
- nielimitowane przekąski oraz wodę,
- referencje,
- praktyczny upominek.

Po dobrze wykonanej pracy cały zespół staje na scenie, gdzie robione jest pamiątkowe zdjęcie.


  


Kogo potrzebujemy?
 

Każdego kto ma chęć nam pomóc bez względu na wiek i płeć. Zadania jakie stoją przed wolontariuszami są różne: pakowanie i wydawanie pakietów startowych, przygotowywanie miasteczka biegowego, obsługa zawodników w biurze zawodów, motywowanie biegaczy na trasie, dekoracja medalowa zawodników… a wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze współpracy i wspólnej chęci niesienia pomocy innym.

Chętnych do zaangażowania się w organizację Biegu Firmowego zapraszamy do kontaktu pod adresem: wolontariat@biegfirmowy.pl


Sponsorzy
Patroni medialni