Bieg Firmowy wygrał MP POWER AWARDS 2020 za najlepszy projekt CSR!

10. edycja Biegu Firmowego… czas start!

28 stycznia, 2022

Przed nami jedyna w swoim rodzaju, 10. edycja Biegu Firmowego. Zastanawiasz się, co przygotowaliśmy w tym roku? A może jesteś tutaj pierwszy raz? Dobrze trafiłeś_aś! Poznaj Bieg Firmowy 2022.

Intro

Bieg Firmowy to wydarzenie cykliczne, które kontynuowane jest od 2012 roku. Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu jest Fundacja Everest, o której działalności więcej możecie przeczytać tutaj: www.fundacjaeverest.pl

Event ma charakter charytatywny i dedykowany jest pracownikom firm z całej Polski. Niezmienną ideą towarzyszącą Biegowi Firmowemu jest pomoc małym bohaterom Fundacji Everest. Łączymy się we wspólnym celu, którym jest dostarczenie pomocy dzieciom chorym i z niepełnosprawnościami.

Dla kogo?

To jubileuszowa, 10. edycja Biegu Firmowego. Do tej pory w wydarzeniu udział wzięło ponad 66 000 pracowników z ponad 2 200 firm. Dzięki temu udało się pomóc 46. rodzinom przekazując łącznie 1 397 376 PLN. Event odbył się także mimo trwania pandemii (w edycjach 2020 i 2021 wzięło udział ponad 18 000 pracowników) i w 2021 zdobył tytuł “Event roku” w kategorii CSR oraz nominację w kategorii Sport. 

Celem Biegu Firmowego jest pomoc podopiecznym Fundacji Everest. Dochód z wydarzenia przekazywany jest na leczenie i rehabilitację małych bohaterów. Bieg Firmowy to sztafeta biegowa dla pracowników firm, w której każdy zawodnik 5-osobowej drużyny, ma do pokonania dystans 5 km w szczytnym celu.

Event organizowany jest w formule stacjonarnej oraz online i składa się z 2 elementów:

  1. charytatywna sztafeta firmowa 5x5km i całodniowe wydarzenie firmowe stacjonarnie we Wrocławiu,
  2. charytatywna sztafeta firmowa 5x5km online – w całej Polsce oraz na świecie.

Firmy i pracownicy mają możliwość wyboru, czy chcą brać udział w evencie stacjonarnym, czy pobiec zdalnie w dowolnym miejscu na świecie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Activy.

W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 12 000 pracowników reprezentujących ponad 600 firm. Swój udział zgłosiły już takie firmy jak m.in. 3M, Credit Suisse, Garmin, Kaufland, LG, Pyszne.pl, ZF i kilkaset innych firm. Nie może zabraknąć Twojej! 

Pakiety startowe

Firmy do udziału mogą zgłaszać dowolną ilość 5-osobowych drużyn. Wystarczy:

  1. Zalogować się na stronie www.biegfirmowy.pl.
  2. Dodać dowolną ilość 5-osobowych drużyn. 
  3. Opłacić fakturę.

Rozkład jazdy

07.02 – start zapisów do Biegu Firmowego.
1 – 31.03 – trening umysłowy z aplikacją Mindy.
1 – 30.04 – treningi online z aplikacją Activy.
14.04 – zakończenie sprzedaży pakietu PREMIUM.
21.04 – zakończenie sprzedaży pakietu STANDARD.
12.05 – zakończenie sprzedaży pakietu BASIC*.
28.05 – Jubileuszowa 10. edycja Biegu Firmowego w formie stacjonarnej i online.

*sprzedaż potrwa do ww. terminów lub do wyczerpania poszczególnych pakietów.

Prócz samej sztafety (stacjonarnej i online) oraz wydarzenia stacjonarnego, przygotowaliśmy eventy towarzyszące, m.in. treningi (stacjonarne i online), spacer firmowy, mistrzostwa branż (np. najszybszy pracownik produkcji, deweloper, prawnik, kurier itd.), strefy wellness, gastronomiczne czy możliwość organizacji stref integracyjnych dla firm. 

Odezwij się do nas na biuro@biegfirmowy.pl i porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojej firmy. 

Wspólnie biegniemy po zdrowie – swoje własne, Twoich zespołów, a także tych najbardziej potrzebujących! 

Sponsorzy Strategiczni: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław. Sponsorzy Wspierający: Credit Suisse. Partner Technologiczny: Deviniti.
Partnerzy wydarzenia: Neon Shake i MPWiK #PijKranówkę.

Gotowy? Biegnij z nami!