Aktualności

Zmieniamy się dla Was! Nowość w Biegu Firmowym we Wrocławiu!

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci 2 minuty 🙂

 

Bieg Firmowy zrzesza aktywnych pracowników firm, którzy w duchu sportowej rywalizacji wspólnie wspierają podopiecznych Fundacji Everest. Każdego roku coraz więcej osób chce pomagać razem z nami! W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie udziałem w Biegu Firmowym we Wrocławiu, postanowiliśmy zmienić dla Was dotychczasową jego formułę. Zapoznaj się z poniższym artykułem przed zarejestrowaniem firmy.

W zeszłorocznej edycji wielu osobom nie udało się na czas zarejestrować drużyn i wziąć udziału w Biegu Firmowym. Nie pomogło nawet zwiększenie limitu zawodników. Kolejny raz pozytywnie zaskoczyliście chęcią zaangażowania, niesienia pomocy i wspólnej integracji! W tym roku postaramy się umożliwić każdej zainteresowanej firmie uczestnictwo. Tym samym zwiększamy limit zawodników do 10 000 osób! Sprostanie temu wyzwaniu wiąże się z kluczową zmianą w dotychczasowej formule biegu.

Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa na wyznaczonej trasie wprowadzamy dwa starty biegu. W każdym weźmie udział 5 000 zawodników. W obliczu tej zmiany:

  1. Istnieje możliwość wyboru godziny startu Biegu – start o 10:00 lub start o 14:00. Wybierzcie najlepiej dla siebie!
  2. Uwaga! Przed dodaniem drużyny prosimy o dokładne przemyślenie wyboru, ponieważ nie można zmienić wybranej godziny biegu po zapisaniu drużyny.
  3. Drużyny z jednej firmy mogą biec w dwóch różnych startach.
  4. W przypadku braku miejsc na jeden ze startów pozostaje do wybrania drugi.
  5. Prosimy o poinformowanie zawodników, w którym ze startów biorą udział.
  6. Zasady biegu się nie zmieniają, a każdej drużynie przypada 3-godzinny limit czasu na ukończenie sztafety.
  7. Wykupione strefy EXPO oraz strefy integracyjne są dostępne dla zawodników przez cały czas trwania wydarzenia.
  8. Wyniki i dekoracja najlepszych zawodników jest wspólna dla obu startów i odbędzie się o godzinie 17:30.

Pobijmy wspólnie kolejny rekord frekwencji, a tym samym środków przeznaczonych na sfinansowanie leczenia, rehabilitacji lub sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych Fundacji Everest! Razem możemy więcej. Do zobaczenia na starcie!