Cześć Ambasadorzy Biegu Firmowego!

18 maja, 2021

Bieg już tuż, tuż! Poznajcie naszych niezłomnych Ambasadorów Biegu Firmowego.

Dziś prezentujemy Ilonę Kuźmińską z ZF, na co dzień pracującą w Zespole Globalnej Księgowości we wrocławskiej lokalizacji firmy. Ilona od lat amatorsko biega, a od 2020 roku – zawsze jako zawodniczka jednej z drużyn ZF – staje na starcie Biegu Firmowego. 

Nie tylko chętnie biegnie, ale też angażuje się w popularyzowanie tej formy zdrowej rywalizacji. Sympatycy Biegu z ZF znają dobrze teksty zachęcające do aktywności, publikowane w firmowym intranecie. 

Maciej Napoleon Ogrodnik (i niech nie zmyli Was jego nazwisko) na co dzień pracujący w firmie Deviniti, odpowiada za prowadzenie sportowego kanału w tym rady dietetyczne czy najnowsze wieści dotyczące zdrowego stylu życia. 

Jednak nie samą pracą Maciek żyje, bo spotkacie go również w roli podwójnego studenta na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Wychowania Fizycznego. Jego największą pasją jest triathlon, a w tym roku ma szansę zadebiutować w Mistrzostwach Świata na dystansie Ironman 70.3! Maćka możecie również kojarzyć z Polsatu, gdzie mierzył swoją siłę w Ninja Warrior Polska. 

Nasz ambasador z przyjemnością dzieli się radami zdrowego stylu życia i zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W każdy wtorek, daje porządny wycisk ekipie Deviniti, a od ponad 2 lat angażuje się w charytatywną sztafetę Biegu Firmowego. 

Ilono, Maćku, jesteście super! Cieszymy się, że z nami jesteście!

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR