Bieg Firmowy 2021

11 marca, 2021

Pierwszy raz tutaj? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat Biegu Firmowego 2021.

Słowem wstępu…

Bieg Firmowy to wydarzenie cykliczne, które kontynuowane jest od 2013 roku. Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu jest Fundacja Everest, o której działalności więcej możecie przeczytać tutaj: fundacjaeverest.pl.

Impreza ma charakter charytatywny i dedykowana jest pracownikom firm z całej Polski. Niezmienną ideą towarzyszącą Biegowi Firmowemu jest pomoc małym bohaterom Fundacji Everest, którzy od pierwszych miesięcy swojego życia borykają się z chorobami i niepełnosprawnościami.

Dla kogo?

W Biegu Firmowym od lat uczestniczą zespoły 5-osobowe. Nie inaczej jest podczas tegorocznej edycji. Formuła sztafety pozwala na wzajemną motywację, team building i buduje pozytywną atmosferę w firmowym zespole.

Każdy uczestnik ma do pokonania przyjazny dystans 5 km, który jest osiągalny dla każdego poziomu zaawansowania (w społeczności firmowych biegaczy mamy zarówno systematycznie trenujących pasjonatów, jak i uczestników, którzy biorą pierwszy raz udział w wydarzeniu biegowym).

Do sztafety biegowej firmy mogą zgłaszać więcej niż jedną drużynę. W ostatnich edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 55 000 biegaczy. 1 112 055 zł to magiczna kwota, którą udało się przekazać 39 podopiecznym Fundacji Everest na przestrzeni 15 edycji Biegu Firmowego.

Bieg Firmowy 2021 to projekt hybrydowy, odpowiadający na dzisiejsze realia związane z obostrzeniami i zakazem organizacji imprez o charakterze masowym. Dzień Biegu Firmowego (22 maja) poprzedza Sztafeta po zdrowie, czyli kilkutygodniowy cykl eventów i treningów online ze specjalistami z dziedziny szeroko rozumianej aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej.

O sztafecie po zdrowie

W dobie wszechobecnego home office nasza kondycja fizyczna, jak i psychiczna, uległa znacznemu pogorszeniu. To natomiast bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie i wydajność w pracy. Chcemy, żebyście czuli się dobrze, dlatego proponujemy Wam udział w sztafecie po zdrowie. Wspólnie wróćmy do formy!

Marzec to czas, w którym pracownicy biorą udział w spotkaniach z zakresu zdrowego trybu życia: zdrowego ruchu, odżywiania, koncentracji i snu. Spotkania odbywają się online w formie webinarów, interaktywnych warsztatów, czy indywidualnych konsultacji. Spotkania są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów oraz ekspertów.

W kwietniu przekuwamy zdobytą wiedzę w praktykę! Organizujemy treningi z profesjonalnymi trenerami w formie online oraz w formie hybrydowej. Przeprowadzamy live streaming z treningów, dając możliwość interakcji z prowadzącym. W treningach online można brać udział w dowolnym miejscu np. w domu, sali do ćwiczeń, z pleneru, czy z biura.

Cały harmonogram eventów towarzyszących odnajdziecie na naszej stronie www > https://biegfirmowy.pl/sztafeta-po-zdrowie/ oraz na naszych kanałach społecznościowych, gdzie co tydzień pojawia się dedykowany rozkład jazdy na najbliższe dni.

Biegniemy i nie tylko!

Crème de la crème całej Sztafety po zdrowie to hybrydowy Bieg Firmowy, który odbędzie się 22 maja. Firmy z całej Polski wezmą udział w sztafecie firmowej. Za sprawą aplikacji mobilnej Activy 5-osobowe drużyny firmowe wezmą udział w biegowym evencie, w formie całkowicie bezpiecznej i uniezależnionej od pandemii (zobacz jak wyglądało to w 2020). Forma pokonania dystansu 5km biegiem to tylko sugestia. Liczy się idea, a hybrydowa formuła nie ma ograniczeń. Możesz nie tylko pobiec, ale również wybrać się na spacer z rodziną czy pupilem albo pokonać dystans z nordic walking. Nie ważne jak, ważne ile – bo tylko 5 km dzieli Cię od udzielenia pomocy potrzebującym dzieciom.

O tym jak działa aplikacja mobilna Activy dowiedz się z naszej zakładki APLIKACJA > https://biegfirmowy.pl/aplikacja/.

Pakiety startowe – sprzedaż zakończona

Zapisując drużynę do Biegu Firmowego, należy również wybrać odpowiedni zestaw. Do grona popularnych już pakietów STANDARD oraz PREMIUM, dołącza pakiet BASIC.

BASIC 
(sprzedaż pakietów zakończona)

Czyli kup i biegnij! Jedyny w swoim rodzaju pakiet, oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu skutecznie wystartujesz w Biegu Firmowym 2021 i zadbasz o kondycję.


Co zawiera Pakiet Basic?

 • udział w wyjątkowej sztafecie biegowej 22 maja;
 • udział w treningach online z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Activy;
 • wsparcie charytatywnego celu i małych podopiecznych Fundacji Everest;
 • udział we wszystkich eventach towarzyszących wydarzeniu.

Cena: 345 zł netto (1 pakiet jest przeznaczony dla 5 uczestników).

STANDARD
(sprzedaż pakietów zakończona)

Dodaj sobie szyku! Do każdego zestawu dołączona jest wyjątkowa koszulka techniczna z logo Biegu Firmowego oraz pamiątkowy medal.

Co zawiera Pakiet Standard?

 • zawartość pakietu BASIC
 • wysokiej jakości koszulkę techniczną z logiem tegorocznej edycji Biegu Firmowego;
 • pamiątkowy medal.

Cena: 445 zł netto (1 pakiet jest przeznaczony dla 5 uczestników).

PREMIUM
(sprzedaż pakietów zakończona)

Wyróżnij się! Pakiet oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu skutecznie wystartujesz w Biegu Firmowym 2021 i zadbasz o kondycję. Do każdego zestawu dołączona jest wyjątkowa koszulka techniczna z logo Twojej firmy oraz pamiątkowy medal.

Co zawiera Premium?

 • zawartość pakietu BASIC
 • wysokiej jakości koszulkę techniczną z logiem Twojej firmy;
 • pamiątkowy medal.

Cena: 595 zł netto (1 pakiet jest przeznaczony dla 5 uczestników).

Rozkład jazdy Biegu Firmowego

 • 08.02 – start zapisów na Bieg Firmowy,
 • 22.03 – 10.05 – treningi z aplikacją mobilną,
 • 22.03 – 22.05 – cykl eventów towarzyszących,
 • 16.04 – koniec sprzedaży pakietu PREMIUM,
 • 16.04 – koniec sprzedaży pakietu STANDARD,
 • 07.05 – koniec sprzedaży pakietu BASIC,
 • 22.05 – udział w hybrydowym wydarzeniu Bieg Firmowy!

Wspólnie biegniemy po zdrowie – swoje własne, swoich zespołów a także tych najbardziej potrzebujących.

Dołącz do naszej biegowej społeczności, w końcu łączy nas wspólny cel!

ZAPISZ SIĘ!

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR