BIEG FIRMOWY 21 – informacje na maj

5 maja, 2021

Zbliżamy się ku wielkiemu finałowi hybrydowej sztafety charytatywnej, zaplanowanej na 22 maja. Bieg Firmowy po raz kolejny połączy ponad 10 000 uczestników na wirtualnej mecie, dlatego nadszedł czas, aby podsumować wszystkie najważniejsze kwestie związane z organizacją projektu. 

TRENINGI I SPOTKANIA ONLINE

Każdy z Was może uczestniczyć w treningach i spotkaniach online, których szczegółowy harmonogram znajdziecie na naszej stronie internetowej > https://biegfirmowy.pl/sztafeta-po-zdrowie/ 

Aby zapisać się na event należy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę firmy i hasło wymagane do zapisu. Przed każdym z eventów na podany przy zapisie adres e-mail wysyłamy link do transmisji. 

Nagrania z części eventów dostępne są w formie playlisty > SZTAFETA PO ZDROWIE

TRENINGI W APLIKACJI MOBILNEJ

Do 16.05 w aplikacji mobilnej Activy trwają treningi dla wszystkich zapisanych uczestników. Szczegóły dotyczące aplikacji i logowania: https://biegfirmowy.pl/aplikacja/ 

KONKURSY

Poprzez udział w treningach i spotkaniach online, a także treningach z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, możecie brać udział w konkursach. Do wygrania są m.in.: Thermomix, system Kobold, czy chusty wielofunkcyjne i czapki. 

1. “Treningi do Biegu Firmowego 2021” – regulamin: http://bit.ly/3cNyLE6 

2. “Największa liczba aktywności w Biegu Firmowym 2021” – regulamin: https://bit.ly/3rRdM9M 

3. “Zadbaj o formę z VORWERK” – regulamin: https://bit.ly/3nkGNJE

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@biegfirmowy.pl

PAKIET STARTOWY
(sprzedaż zakończona)

Pakiety Premium i Standard zostaną dostarczone na adres wskazany na etapie składania zamówienia przez koordynatora firmowego. Jeśli Wasza drużyna posiada Pakiet BASIC, wszystkie informacje i materiały otrzymuje mailowo.

FORMUŁA BIEGU FIRMOWEGO 

Bieg Firmowy odbędzie się 22 maja. Każdy uczestnik ma do pokonania 5 km w godzinach od 00:01 do 23:59. Można pobiec z dowolnego miejsca na świecie. Ważne, aby mieć dostęp do GPS i Internetu, aby trasa została prawidłowo zapisana. 

Po 11 maja każdy uczestnik otrzyma na swój adres e-mail kod dostępu do oficjalnego konkursu w aplikacji mobilnej Activy: Bieg Firmowy 2021, który jest przypisany do całej 5-osobowej drużyny. Tzn., że każdy zawodnik z 5-osobowego zespołu ma taki sam kod dostępu do konkursu. Dodatkowo, każdy koordynator firmowy, otrzyma listę kodów dla wszystkich zapisanych przez siebie drużyn. W razie problemów z aplikacją mobilną, np. niezapisany wynik, zgłaszajcie je poprzez koło ratunkowe widoczne w aplikacji Activy. 

Mamy nadzieję, że przygotowania do startu już u Was trwają! Pamiętajcie, że poprzez swoją aktywność pomagacie podopiecznym Fundacji Everest > https://biegfirmowy.pl/podopieczni-fundacji-everest/  

“Nasi pracownicy chętnie podejmują się nowych wyzwań. A jeśli łączą one w sobie aktywność fizyczną i możliwość pomocy potrzebującym to nie potrzebna jest im żadna dodatkowa motywacja. Wsparcie przemyślanych i tak pozytywnych wydarzeń, jak Bieg Firmowy jest wpisane w misję naszej firmy.

Robimy to dla innych, ale też dla siebie – z radością i zapałem! ADECON, partner tegorocznego Biegu Firmowego życzy powodzenia wszystkim biegaczom, którzy biorą udział w akcji i tym samym pomagają tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Do zobaczenia na mecie!


– Joanna Dolny, PR & Marketing Manager

Wielkie dzięki za to, że jesteście z nami! 

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR