Deviniti – czasem w kosmosie, czasem twardo na Ziemi

21 kwietnia, 2021

Co widzisz, kiedy myślisz o kosmicznej podróży bez wychodzenia z domu?

Nasz trzykrotny partner technologiczny – Software Home Deviniti, specjalizuje się w takich podróżach! Nie wierzysz? Ich specjalność to transformacja cyfrowa oraz oprogramowanie klasy enterprise.

Deviniti swoją podróż rozpoczęło w 2004 roku od zebrania kilku doświadczonych entuzjastów oprogramowania. Zaopatrzeni w wiedzę, pasję i marzenia, wyruszyli w kierunku cyfrowej transformacji i nowej technologii. Dziś firmę tworzy prawie 300 specjalistów, ale cel podróży wciąż jest taki sam – poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i dostarczanie ich klientom.

Ich praca nie kończy się na tworzeniu oprogramowania. Z sukcesem przeprowadzają swoich odbiorców od analizy biznesowej, przez projektowanie i rozwój narzędzia, aż do jego utrzymania i wsparcia. 

Nasz partner technologiczny 

Deviniti od 2019 roku ma status Partnera Technologicznego Biegu Firmowego. Na początku partnerstwo polegało na bieżącym wsparciu systemu zapisów i stron informacyjnych. Jednak od zeszłego roku firma poszła o krok dalej. Stworzyli dla nas od podstaw cały serwis, który służy do rejestracji użytkowników, zarządzania drużynami, projektowania koszulek i nie tylko. Dzięki niej możemy także sprawnie publikować treści na stronie, wysyłać newslettery do uczestników oraz obsługiwać zamówienia i sprzedaż pakietów startowych. 

Od pierwszej edycji Biegu Firmowego

Firma Deviniti bierze aktywny udział w Biegu Firmowym od pierwszej edycji – a w 2014 roku jedna z ich sztafet zajęła drugie miejsce w kategorii „mieszanych”. W zeszłym roku w szczytnym celu pobiegło aż 40 osób w 8 drużynach! Deviniti tworzą nie tylko profesjonaliści z branży IT, ale przede wszystkim pasjonaci życia i sportu. Pracownicy spotykają się w ramach sekcji biegowej, koszykarskiej, narciarskiej, piłkarskiej, rolkarskiej i rowerowej. A w czasach izolacji społecznej ruszyły cykliczne zdalne zajęcia fitness o nazwie DeviGYM, z udziałem zawodowego trenera.

W szczytnym celu

Pomoc innym jest dla nich bardzo ważna. Od lutego 2020 r. działa program Deviniti Cares, mający na celu wsparcie lokalnych fundacji oraz inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego do swoich drużyn w Biegu Firmowym zebrali w tym roku wielu naprawdę mocnych zawodników. Startują osoby, które na co dzień są za pan brat ze sportem – maratończycy, amatorzy gór i morsowania. Ale nie tylko! Pobiegną także pracownicy, którzy specjalnie na tę okazję wstaną zza biurka. Motywacja i chęć niesienia pomocy poprowadzą ich prosto do celu! 

Źródło: deviniti.com

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!