Dziękujemy! Przekazałeś dobro – biegiem.

25 maja, 2021

Ponad 10 500 biegaczek i biegaczy z całej Polski pobiegło dla 8 małych bohaterów Biegu Firmowego!

Zobaczcie, jak Wam dziękują: 

Dziękujemy! Zwłaszcza, że poranna sobotnia pogoda, nie zachęcała do wyjścia z domu. Tutaj kolejne zaskoczenie. Zaczynają spływać zdjęcia i relacje, że biegacie, a o 11:00 dostajemy pierwsze wyniki: 3353 biegaczy zakończyło już swój bieg! 

Łącznie, tego dnia, wybiegaliście 55 073 km! A jeśli dodamy Wasze pokonane kilometry z treningów to mamy 120 000 km… to tak jakby przebiec równik kuli ziemskiej 3 razy. 

Gratulujemy wszystkim biegaczkom i biegaczom, którzy podjęli wyzwanie i po raz kolejny z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w Biegu Firmowym. 

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, będziemy dzielić się zdjęciami oraz wynikami tegorocznych konkursów. A już za kilka dni pojawi się nasze oficjalne after-movie!

Dajcie również znać co sądzicie o tegorocznej edycji i pomóżcie nam stworzyć Bieg Firmowy 2022 > ANKIETA. Dla 18 ankietowanych, którzy odpowiedzą na pytanie konkursowe, czekają nagrody specjalne. 

To co, do zobaczenia za rok? 

Sponsorami wydarzenia są firmy ZF, Credit Suisse, LG i Pyszne.pl. Partnerami Technologicznymi wydarzenia są firmy Deviniti, Activy Sport oraz Mindy. Partnerami wydarzenia są firmy ADECON, MAHLE oraz Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy. Sponsorem nagród jest firma Katalog Marzeń. Ambasadorem wydarzenia jest Jason Hunt.

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR