Gotowi do startu? Bieg Firmowy 2021

24 stycznia, 2021

Cześć Biegacze! 

W 2020 r. nasze życia zostały wywrócone do góry nogami. Dla Biegu Firmowego bez wątpienia był to czas niepewności, jednak po dwukrotnej zmianie terminu, na trasie znalazło się blisko 8000 firmowych biegaczy. Wspólnie przekazaliśmy 252 875 zł na leczenie i rehabilitację 12 małych bohaterów. Dziękujemy Wam za to! 

Mamy dla Was wspaniałą informację. W 2021 r. również obieramy kierunek zdrowie i zapraszamy Was na wspólną przebieżkę, która w tym roku potrwa aż 12 tygodni. Z zapisami na Bieg Firmowy startujemy już 8 lutego, o godz. 12:00. Otwórzcie kalendarze i zaznaczcie ten dzień na niebiesko. To od zapisów zaczyna się nasza sztafeta po zdrowie!


Ciekawi Was formuła tegorocznej edycji Biegu Firmowego?
W dobie wszechobecnego home office nasza kondycja fizyczna, jak i psychiczna, uległa znacznemu pogorszeniu. To natomiast bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie i wydajność w pracy. Chcemy, żebyście czuli się dobrze, dlatego proponujemy Wam 12 tygodni zdrowia. Wspólnie wróćmy do formy!

Co dla Was zaplanowaliśmy?


Ukoronowaniem sztafety po zdrowie jest udział w firmowej sztafecie biegowej!

  • 22 maja, 00:00-23:59. Dowolne miejsce na świecie z dostępem do GPS i Internetu.
  • Każdy z 5-osobowej drużyny ma do pokonania dystans 5 km.
  • O wyniku decyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, a cały dochód ze sprzedaży pakietów zostanie przeznaczony małym bohaterom z Fundacji Everest. 


To jak, podejmiecie wyzwanie?

Gotowy? Biegnij z nami!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z biegowymi informacjami o aktualnej edycji