Bieg Firmowy wygrał MP POWER AWARDS 2020 za najlepszy projekt CSR!

INFOPACK 2024

25 kwietnia, 2024

Hej biegaczko i biegaczu! 🏃🏻‍♂️

12. edycja Biegu Firmowego odbędzie się w sobotę – 11 maja, zarówno dla zawodników stacjonarnych, jak i online.

W poniższym INFOPACKU znajdziesz mapy, harmonogramy oraz wszystkie niezbędne informacje na temat eventu. Czas czytania to około 10 minut.

Najczęściej zadawane pytania zebraliśmy tutaj 👉🏻 FAQ.

Jeśli poniższy infopack to dla Ciebie za mało, zobacz nagranie webinaru i przygotuj się do Biegu Firmowego 💡 

Bieg Firmowy w formule stacjonarnej odbędzie się 11 maja o godzinie 11:00 na terenie kompleksu AWF i Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

pinezka do wejścia📌

Miasteczko biegowe podzielone jest na kilka stref tematycznych. Poniżej znajdziesz mapę oraz krótki opis każdej z nich.

STREFA ZAWODNIKA

To miejsce w którym znajdziesz Biuro Zawodów, odbierzesz pałeczkę lub zostawisz rzeczy w depozycie.

Do Biura Zawodów możesz przyjść między innymi jeśli:
– potrzebujesz dodatkowych informacji,
– chcesz zmienić kolejność zawodników,
– potrzebujesz otrzymać zastępczy numer startowy. 

STADION LA

Na terenie Stadionu Lekkoatletycznego znajdują się m.in. Scena Główna, Strefa Biegu Krasnala, a także Strefa Expo. To również miejsce rozgrzewek, stretchingów, ale też odpoczynku i strefy fizjoterapii. 

Koniecznie sprawdź strefę DXC i FRRuuu – Firmowy Rajd Rowerowy i zobacz jakie wyzwanie przygotowali dla Ciebie w tym roku.

STREFA ZMIAN

To miejsce, w którym zawodnicy przekazują sobie pałeczkę. Do tej strefy wpuszczani są jedynie biegacze z numerami startowymi. W tym roku wprowadzone zostały zmiany, które pozwolą Ci płynnie wystartować i przekazać pałeczkę kolejnej osobie. Kliknij, aby powiększyć grafikę i zapoznaj się ze szczegółami 👇🏻

STREFA EXPO

Przyjdź i sprawdź co w tym roku szykują dla Ciebie partnerzy i sponsorzy Biegu Firmowego. Poznaj produkty, zgarnij gadżety i skorzystaj z atrakcji. 

STREFA INTEGRACYJNA

STREFA GASTRONOMICZNA

Na terenie znajdziesz strefę gastronomiczna z food truckami. Miejsce będzie dostępne dla wszystkich osób obecnych na wydarzeniu z możliwością indywidualnego zakupu wybranych napojów i posiłków.

Zakupione vouchery dla drużyn odbierzesz w strefie F (punkt numer 7 na mapie miasteczka).

BIEG KRASNALA

Bieg Krasnala to wydarzenie towarzyszące Biegu Firmowego i odbędzie się 11 maja 2024, na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

Harmonogram Biegu Krasnala i wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj  klik

PUNKTY DODATKOWE

Szatnie i prysznic

Na terenie miasteczka biegowego do Twojej dyspozycji będą szatnie z prysznicami (punkt 4 na mapie).

Toalety

Na terenie miasteczka znajdziesz dwa duże punkty z toaletami.

Woda

Wodę dla uczestników dostarcza nasz partner, MPWiK #PijKranówkę. Punkty nawadniania będą znajdowały się w trzech wyznaczonych miejscach (sprawdź ikonę kropelki na mapie miasteczka). Pamiętaj o wzięciu ze sobą bidonu lub butelki wielokrotnego użytku! 

Depozyt

Będzie dostępny zaraz obok Biura Zawodów w strefie A. Warunkiem skorzystania z depozytu jest okazanie numeru startowego.

TRASA BIEGU

Trasa 12. edycji Biegu Firmowego to dystans 5 km ze startem i metą na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. W tym roku nasza trasa otrzymała oficjalny atest od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. 🤩

START W BIEGU – KROK PO KROKU

Poniżej przedstawiamy niezbędne informacje dla wszystkich uczestników charytatywnej sztafety.

kliknij w zdjęcie, aby powiększyć 👇🏻

Czy cała drużyna musi pojawić się na starcie o godzinie 11:00?

Zachęcamy, aby cała drużyna była na terenie wydarzenia już o godzinie 10:00. Poznasz tym samym tegorocznych podopiecznych Fundacji Everest, odświeżysz zasady biegu i weźmiesz udział w rozgrzewce. O godz. 11:00 ze strefy zmian rusza pierwsza osoba z drużyny tj. z numerem startowym XXX/1.

Co się stanie jak ktoś nie pojawi się na starcie?

Aby drużyna znalazła się w klasyfikacji drużynowej, jedna z osób w zespole powinna pokonać dystans 5 km 2 razy (w przypadku gdy zespół będzie 4-osobowy).

Czy na miejscu będzie można zmienić zawodnika/zaktualizować drużynę?

Tak, wszelkie zmiany prosimy zgłaszać do Biura Zawodów maksymalnie do godziny 10:00.

DOJAZD

Obok kompleksu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Możesz dojechać na miejsce tramwajami linii: 9, 17, 33 lub autobusami numer: 115 i 345 wysiadając na przystanku “Stadion Olimpijski”.

PARKING 

BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań, aby całe wydarzenie przebiegło bezpiecznie dla wszystkich uczestników. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz potrzebował pomocy lub zauważysz taką potrzebę u innego zawodnika, nie wahaj się zgłosić tego bezpośrednio służbom obecnym na trasie (ochrona, ratownicy, organizatorzy, wolontariusze). Pamiętaj, że na terenie wydarzenia będzie ponad 8 000 biegaczy oraz kibice.

Czy miasteczko biegowe będzie dostępne dla kibiców, którzy nie biorą udziału w biegu?

Tak, zachęcamy do wspólnego dopingowania i spędzania czasu w strefach.

Czy kibice mogą przyjść z psami?

Bieg Firmowy to wydarzenie, podczas którego na terenie Stadionu Olimpijskiego zgromadzi się kilka tys. osób, w tym dzieci. Jeśli Wasze psiaki dobrze radzą sobie w takich warunkach i nie będzie to dla nich stresujące przeżycie, zapraszamy – znajdzie się dla nich woda.

MEDALE 🥇

Uczestniczki i uczestnicy stacjonarni otrzymują w pakietach numery startowe, a medale zostaną im przekazane na mecie po pokonaniu dystansu.

Na terenie miasteczka biegowego będzie możliwość wykonania graweru na medalu – zarówno dla uczestników Biegu Firmowego jak i dzieci biorących udział w Biegu Krasnala! Stoisko znajdziesz w strefie F naprzeciwko parkingu rowerowego FRRuuu.

5 zł z każdego medalu przekazywane jest tegorocznym małym bohaterom! 💙

WYNIKI 

Podium biegu stacjonarnego zostanie ogłoszone jeszcze w dniu wydarzenia na Scenie Głównej o godzinie 15:00.

Wyniki Biegu Firmowego pojawią się na stronie www.biegfirmowy.pl/wyniki w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia wydarzenia.

REGULAMIN BIEGU 

Regulamin ważna rzecz, a dostępny jest tutaj.

Pamiętajmy, że liczy się cel, a nie sposób w jaki pokonasz dystans. Do zobaczenia na miejscu wydarzenia lub na Twojej relacji online! 💨

Uczestnicy z pakietami online mogą pobiec 11 maja z dowolnego miejsca na świecie od godziny 00:01 do 23:59.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące formuły online oraz instrukcje od aplikacji Activy znajdziesz tutaj 👉🏻 klik

DYSTRYBUCJA KODÓW 

Kody będą wysyłane w dniach 7-10 maja 2024.

Każdy uczestnik otrzyma wiadomość e-mail z kodem dostępu oraz instrukcją.      Poza tym pełna lista kodów wszystkich drużyn z firmy zostanie przesłana do koordynatora. Cały zespół loguje się do aplikacji za pomocą jednego kodu.

⚠️ Prosimy wszystkich zawodników, w formule biegu z aplikacją, o rozwagę w trakcie pokonywania 5-km trasy na wybranym obszarze.

Biegnijcie bezpiecznie! I pochwalcie się udziałem, np. na Instagramie oznaczając @biegfirmowy, abyśmy mogli zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze 😉

WYNIKI 

Ranking online będzie dostępny w aplikacji Activy.

Wyniki Biegu Firmowego pojawią się na stronie www.biegfirmowy.pl/wyniki w ciągu    5 dni roboczych od zakończenia wydarzenia.

REGULAMIN BIEGU 

Regulamin ważna rzecz, a dostępny jest tutaj.

Pamiętajmy, że liczy się cel, a nie sposób w jaki pokonasz dystans. Do zobaczenia na miejscu wydarzenia lub na Twojej relacji online! 💨

Gotowy? Biegnij z nami!