BIEG FIRMOWY: REMOTE EDITION

FORMUŁA:

Zorganizowaliśmy wirtualną sztafetę biegową dla firm, dzięki czemu ponad 10 000 pracowników z całej Polski będzie mogło wziąć udział w wydarzeniu w sposób bezpieczny i absolutnie wyjątkowy. Zapewniliśmy m.in.: sprawdzoną aplikację mobilną pozwalającą przede wszystkim na zmierzenie dystansu i czasu; wysokiej jakości pakiety startowe; kreatywne rozwiązania dla treningów, mini-eventów i stref firmowych.
Nowa formuła pozwala na udział w biegu z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu i GPS. Dzięki temu, mimo okoliczności, mamy szansę spełnić założony cel projektu – pomoc 12 podopiecznym Fundacji Everest.

INFO

CELE IMPREZY:
  • promowanie biegania jako doskonałej formy aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia;
  • umożliwienie sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji sportowej w ramach firm oraz między firmami;
  • integracja w środowisku zawodowym poprzez wspólne podjęcie aktywności fizycznej;
  • przeznaczenie dochodu z biegu na leczenie i rehabilitację lub sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji Everest.
ORGANIZATOR:

Fundacja Everest
ul. Petuniowa 9/5
53-238 Wrocław

KRS: 0000443682
NIP: 894-304-34-29
REGON: 022032388

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
  • Termin: 29 sierpnia 2020;
  • Miejsce: dowolne miejsce z dostępem do internetu oraz GPS;
  • Godzina: dowolna pora pomiędzy 00:01 a 23:59;
  • Dystans: 5 km;
  • Drużyna: 5-osobowy zespół firmowy;
  • Pomiar czasu i dystansu: aplikacja mobilna Activy;

PODOPIECZNI

Poznaj podopiecznych Biegu Firmowego 2020.

ZAPISY

Zapisy na Bieg Firmowy: Remote Edition trwają do 31 lipca 2020 r. lub wyczerpania pakietów startowych. Ilość miejsc jest ograniczona do 13 000 zawodników. Nie przewidujemy tworzenia listy rezerwowej, dlatego prosimy o możliwie szybką decyzję o udziale w tegorocznej wirtualnej formie imprezy biegowej.

Poniżej znajdują się kroki, jakie nalezy podjąć, aby pomyślnie zapisać drużynę:
– zarejestrowanie firmy w systemie (nie jest to równoznaczne z zapisaniem drużyny, czyli udziałem w biegu);
– dodanie drużyn (teraz mamy pewność, że drużyna wystartuje);
– wyczekiwanie 29 sierpnia.

Każda firma może zgłosić nieograniczoną liczbę drużyn. Prosimy o uważne czytanie informacji i wskazówek, które pojawią się przy rejestracji firmy i dodawaniu drużyn.

OŚWIADCZENIE

Każdy uczestnik otrzyma link z oświadczeniem, który będzie konieczne do zaakceptowania, aby móc pobiec 29 sierpnia w ramach Biegu Firmowego: Remote Edition.

APLIKACJA

Poznaj aplikację Activy

PAKIETY STARTOWE

ROZMIARÓWKA KOSZULEK

INTEGRACJA FIRMOWA

W tym roku strefy firmowe przybrały zupełnie nową formę. Każda z uczestniczących firm może w odpowiedzi na otrzymaną ofertę wybrać interesującą ją przestrzeń bądź lokal, w którym zorganizujemy dedykowaną strefę firmową. W ramach usługi rezerwujemy przestrzeń dla firmowych biegaczy, tworzymy dedykowaną ofertę menu (posiłki i napoje) oraz realizujemy ewentualne atrakcje. Więcej informacji pod adresem mailowym: strefy@biegfirmowy.pl

ODBIÓR PAKIETÓW

Pakiety startowe premium oraz standard zakupione przez firmy spoza Wrocławia są wysyłane w całości na adres podany w korespondencji z nami. Pakiety startowe standard zakupione przez firmy z Wrocławia i najbliższych okolic będą do odbioru we Wrocławiu w Punkcie Odbioru Pakietów w sierpniu. W przypadku problemu z odbiorem w punkcie prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@biegfirmowy.pl.