Logistyka dystrybucji pakietów

22 kwietnia, 2021

Tegoroczna edycja Biegu Firmowego to prawdziwe szaleństwo! Dziękujemy za zaangażowanie każdemu koordynatorowi firmowych drużyn oraz samym uczestnikom. Przed nami działania związane z pakowaniem oraz dystrybucją blisko 8 500 pakietów startowych! 

Dziękujemy, że jesteście z nami tak licznie!

KOORDYNATORZE, UŁATWIMY CI ZADANIE!

Przygotowaliśmy w tym roku kilka rozwiązań, które ułatwią Twoją pracę.

  1. Pakiety startowe zostały przygotowane dla każdego uczestnika w opakowaniu gotowym do bezpośredniej wysyłki. Taka forma pozwoli na łatwą i szybką dystrybucję pakietów wśród pracowników. Nie ma konieczności, aby martwić się o dodatkowe opakowania. 
  2. Na boku opakowania znajdziesz informację o rodzaju oraz rozmiarze koszulki, jaka znajduje się w środku. To usprawni pracę związaną z rozdysponowaniem pakietów. Zamówione rozmiary dla poszczególnych pracowników możesz sprawdzić logując się na konto utworzone na stronie Biegu Firmowego. 
  3. W każdym opakowaniu znajduje się koszulka, medal oraz ulotka informująca o prawidłowym korzystaniu z aplikacji Activy. 
  4. Teraz tylko sprawdź zawartość, zaklej karton przygotowaną taśmą z klejem i przekaż pracownikowi.
To jeszcze nie było tak proste!

Wszystkie pakiety startowe zawierające koszulkę oraz medal (pakiet Standard oraz pakiet Premium) zostaną przygotowane i dostarczone kurierem na wskazany adres. Każdy koordynator firmowych drużyn zostanie poinformowany o zbliżającej się przesyłce. 

Dziękujemy i życzymy pracownikom Waszych firm powodzenia oraz pozytywnych doświadczeń z uczestnictwa w Biegu Firmowym!

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!