Sztafeta po zdrowie – czyli w kilku słowach o eventach

9 kwietnia, 2021

„Wyjątkowa” to za mało, by określić tegoroczną edycję Biegu Firmowego. Jedna z niewielu? To wyrażenie wydaje się bliższe naszej inicjatywie. Dlaczego? Z dnia na dzień dowiadujemy się o kolejnych odwołanych bądź przełożonych eventach. Mimo smutnych wieści, wdrożyliśmy zasadę „wszystkie ręce na pokład”, aby Bieg Firmowy odbył się tak jak zawsze i co ważne, oferował znacznie więcej niż do tej pory. Tym sposobem przygotowaliśmy dla Was dedykowany, kilkutygodniowy cykl zdrowotny, który poprzedza dzień Biegu Firmowego.

Mowa tutaj o eventach towarzyszących, które możecie również kojarzyć po nazwie sztafeta po zdrowie. Sztafeta po zdrowie to cykl spotkań i treningów online, których celem jest poprawa kondycji uczestników Biegu Firmowego i ich przygotowanie do startu pod okiem specjalistów. Podczas eventów towarzyszących w ramach sztafety po zdrowie: ćwiczymy, praktykujemy jogę, rozmawiamy o zdrowej diecie i relaksujemy się.

ZAPISY

Zapisy na eventy towarzyszące trwają na naszej stronie internetowej: https://biegfirmowy.pl/sztafeta-po-zdrowie/. Każdy uczestnik Biegu Firmowego może wziąć udział w wydarzeniu, a ilość miejsc na spotkania jest nieograniczona.  

Nasze spotkania są na żywo, ale jeśli proponowany termin Ci nie pasuje, nie martw się. Część spotkań jest nagrywana i dostępna w formie playlisty pod tym linkiem tutaj. W ten sposób możesz powrócić do treningów, a nawet powtórzyć w dogodnym dla siebie czasie. 

Po co to robimy? Odpowiedź jest banalnie prosta. Chcemy, żeby wszyscy uczestnicy Biegu Firmowego mogli się dobrze przygotować na 22 maja i jednocześnie zadbali o swoje zdrowie i kondycję. Powrót do formy nie należy do najłatwiejszych zadań, ale motywując się nawzajem możemy osiągnąć cel znacznie szybciej i bezboleśnie. 

A w kwestii motywacji, mamy dla Was coś jeszcze. Trwa konkurs organizowany przy współpracy z BUFF®, na największą ilość aktywności w ramach sztafety po zdrowie. Brane są pod uwagę: udział w sztafecie po zdrowie, treningi z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Activy (tej samej, z którą pobiegniecie 22 maja). Zależy nam na wyłonieniu osób najbardziej zaangażowanych, których chcemy dodatkowo nagrodzić atrakcyjnymi gadżetami sportowymi.

Szczegóły konkursu odnajdziecie w naszych regulaminach:
1. “Treningi do Biegu Firmowego 2021” – regulamin: http://bit.ly/3cNyLE6
2. “Największa liczba aktywności w Biegu Firmowym 2021” – regulamin: https://bit.ly/3rRdM9M
3. “Zadbaj o formę z VORWERK” – regulamin: https://bit.ly/3nkGNJE

Jeśli macie dodatkowe pytanie dotyczące sztafety po zdrowie, piszcie do nas na biuro@biegfirmowy.pl 

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!