Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY

3M Poland Sp. z o.o. jest firmą technologiczno-produkcyjną będącą oddziałem międzynarodowego koncernu 3M. Przedsiębiorstwo działa na polskim rynku od 29 lat, w trakcie których zainwestowało ponad 500 mln USD w technologie znajdujące zastosowanie w niemalże każdym obszarze życia. 3M wykorzystując naukę i działając zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, tworzy innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość życia ludzi na całym świecie. 3M zatrudnia w Polsce ponad 4,5 tys. pracowników i oferuje około 12 tys. produktów w ramach 4 grup biznesowych: Bezpieczeństwo i przemysł, Transport i elektronika, Ochrona zdrowia oraz Produkty konsumenckie.

SPONSOR STRATEGICZNY

 

Credit Suisse w Polsce działa w dwóch lokalizacjach – we Wrocławiu i w Warszawie. W ciągu ostatnich 13 lat firma stała się jednym z największych centrów usług finansowych w naszym kraju, zatrudniającym ponad 5000 osób. Oba polskie biura Credit Suisse koncentrują się na poprawie efektywności działania banku oraz doskonaleniu jego procesów i systemów m.in. w zakresie zarządzania ryzykiem i rozwoju technologii, a także na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i świadczeniu specjalistycznych usług z obszaru rynków finansowych.

SPONSOR STRATEGICZNY

Benefit Systems SA jest twórcą programu MultiSport, który zapewnia dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju, a szeroki wybór aktywności – od siłowni i basenów, poprzez ścianki wspinaczkowe i zajęcia taneczne, aż do parków trampolin czy wrotkarni – pozwala na dostosowanie ćwiczeń do różnorodnych potrzeb i możliwości Użytkowników. Program oferuje także wiele dodatkowych lub sezonowych atrakcji, jak rowery miejskie, dieta on-line czy audiobooki, które dostępne są na www.kartamultisport.pl Oferta sportowa Spółki rozwijana jest również w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii, i Chorwacji.

SPONSOR STRATEGICZNY

ZF Friedrichshafen AG: ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu. Firma ZF, która przejęła WABCO Holdings Inc. w dniu 29.05.2020, zatrudnia obecnie 160 tys. pracowników w około 260 lokalizacjach w 41 krajach.

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Pyszne.pl to największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online, łączący blisko 9 tysięcy restauracji z 2,5 mln aktywnych użytkowników. Pozwala na jednoczesny dostęp do menu nie jednej, a niemal wszystkich restauracji gotowych dostarczyć smakowity posiłek pod wskazany adres i umożliwia wygodne zamawianie w trzech krokach. Pyszne.pl kusi ogromną różnorodnością dań oferowanych przez restauracje specjalizujące się w kuchni m.in. włoskiej, azjatyckiej, greckiej, tajskiej oraz tradycyjnej polskiej. Zapewnia szeroki wybór nowoczesnych form płatności. Korzystanie z serwisu w aplikacji oraz za pomocą przeglądarki jest zupełnie bezpłatne. Z wybranych restauracji, które nie realizują dowozu we własnym zakresie, serwis zapewnia darmowe dostawy obsługiwane przez flotę kurierów Pyszne.pl.

SPONSOR TECHNOLOGICZNY

PARTNER TECHNOLOGICZNY

Naszą podróż zapoczątkowało kilku doświadczonych entuzjastów oprogramowania. Chcieliśmy odkryć nowe możliwości cyfrowej transformacji i tworzyć nowe technologie. Podbój kosmosu rozpoczęliśmy od zebrania zespołu pełnych pasji ekspertów. Wiedzieliśmy, że z takim zespołem nie straszne nam żadne wyzwania. I mieliśmy rację! Wystartowaliśmy w 2004 roku, obierając kurs na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Nasze narzędzia i produkty mają nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale i zmienić świat. Uwielbiamy podejmować wyzwania i przekraczać granice. Nasza praca nie kończy się na tworzeniu oprogramowania. Wspieramy naszych klientów wiedzą i tworzymy wieloletnie partnerstwa.

PARTNER

Activy to well-beingowe wyzwania rowerowe i biegowe w formie wciągającej gry dla pracowników. Pomagają tworzyć szczęśliwsze i zdrowsze miejsca pracy.

Dzięki mobilnej aplikacji oraz naukowej grywalizacji pracownicy poprzez dobrą zabawę budują motywację do zdrowego ruchu. Pracodawcy wykorzystują Activy do tworzenia programów angażowania pracowników i promocji zdrowia. Firmy stawiające na CSR redukują w ten sposób emisję CO2 w dojazdach do biur oraz łączą aktywność fizyczną pracowników z przekazywaniem środków na cele charytatywne.

Z Activy korzystało już ponad 500 firm, ponad 20 000 pracowników zwiększyło swoją aktywność fizyczną, a 95% uczestników poleca program swoim znajomym.

PARTNER

Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy jest kancelarią, którą tworzy zespół prawników posiadających doświadczenie w pracy w renomowanych międzynarodowych kancelariach prawnych oraz dla czołowych instytucji finansowych. Rozwijając praktyki fuzji i przejęć uczestniczymy w licznych transakcjach na rynku kapitałowym. Opracowujemy ramy prawne innowacyjnych produktów finansowych, a także współtworzymy pionierskie rozwiązania dla wdrożeń z obszaru IT. Klienci doceniają nasze zaangażowanie i umiejętność doboru optymalnej struktury dla skomplikowanych transakcji, wymagających innowacyjnego i zindywidualizowanego podejścia. Prawo stanowi dla nas instrument umożliwiający realizację założonych celów, który umiejętnie i bezpiecznie wykorzystujemy.

 

www.llw.law

PARTNER

Orange Juice to agencja marketingu efektywnościowego i Partner Premium Google. Od 8 lat  podnoszą efektywność działań w marketingu online swoich klientów. Współpracują ze średnimi i dużymi firmami, oferując im analizę dotychczasowych działań online, podniesienie efektywności stron www, skuteczne reklamy Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads i wiele więcej . Ale to nie koniec – Orange Juice szkoli z zakresu Google Ads i Google Analytics, opinie 1167 wyszkolonych osób mówią jednogłośnie: “Warto!” 

www.orangejuice.pl

PARTNER

Jesteśmy spółką sprzedażową, działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie, zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów, o wysokiej jakości. Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1995 roku. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków. Vorwerk wprowadził także na polski rynek produkty Kobold — zaawansowany system utrzymania czystości w domu.

Więcej na: https://corporate.vorwerk.com/pl/

PARTNER

Wroclavia to lajfstajlowe centrum handlowe w sercu Wrocławia, uhonorowane nagrodą za najlepszą architekturę dla obiektu handlowego na świecie (International Property Awards 2018-2019). Naszym gościom oferujemy ponad 180 sklepów, restauracji i kawiarni oraz kino z jedynym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX®, salę zabaw dla dzieci i klub fitness.

Tę wyjątkową ofertę handlową, gastronomiczną i rozrywkową łączymy we Wroclavii z 4-gwiazdkową jakością obsługi, nowoczesną architekturą i unikalną, tętniącą życiem atmosferą. Niewątpliwym wyróżnikiem Wroclavii są zielone tarasy o powierzchni większej niż połowa boiska piłkarskiego, z których na co dzień mogą korzystać goście centrum.

www.wroclavia.pl

ZOSTAŃ SPONSOREM BIEGU FIRMOWEGO!

Bieg Firmowy to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy wśród kilku tysięcy zawodników z całej Polski. Dla sponsorów naszych wydarzeń przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety świadczeń.