Partnerzy

 • ZF
  SPONSOR STRATEGICZNY
 • PYSZNE.PL
  SPONSOR WSPIERAJĄCY
 • DEVINITI
  PARTNER TECHNOLOGICZNY
 • ADECON
  PARTNER
 • ACTIVY
  PARTNER
 • MINDY
  PARTNER
 • LLW
  PARTNER
 • JASON HUNT
  AMBASADOR

Pandemia zmieniła nasz sposób życia i pracy, ale na pewno nie zmieniła serc i zaangażowania naszych pracowników. Dlatego i w tym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w Biegu Firmowym. Od maja 2020 roku jesteśmy nową Dywizją globalnego koncernu ZF, dlatego zaprosiliśmy do rywalizacji naszych nowych kolegów z innych lokalizacji w Polsce - wspólnie wesprzemy podopiecznych Biegu Firmowego niezależnie od miejsca. Przy okazji dołożymy swoją cegiełkę do promocji zdrowego i aktywnego stylu życia, tak ważnego w obecnych czasach.

- Paweł Pałubiński,
Dyrektor Generalny ZF CV Systems Poland Sp. z o.o

Jak co roku, Pyszne.pl z ogromnym zaangażowaniem przystępuje do Biegu Firmowego. Tym razem na czele ze swoim nowym zespołem Takeaway Pay. Wszystkich nas motywuje chęć pomocy podopiecznym Fundacji Everest, dlatego z entuzjazmem czekamy na słowa „czas – start!” Poza tym, w czasach pandemii dbanie o kondycję i właściwą dietę jest kluczowe dla pracowników każdej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań na promocję zdrowego trybu życia.

Z dodatkiem cyfrowym Takeaway Pay również pracodawcy mogą wesprzeć swoje zespoły w tych staraniach.

Biegamy w szczytnym celu już od pierwszej edycji Biegu Firmowego,
a po raz trzeci jesteśmy partnerem technologicznym tej inicjatywy. Aktywność sportowa i pomoc innym są dla nas bardzo ważne, dlatego do reprezentacji Deviniti zebraliśmy w tym roku wielu zawodników. Startują osoby, które na co dzień są za pan brat ze sportem
- maratończycy, amatorzy gór i morsowania, ale nie tylko!
Pobiegną także pracownicy, którzy specjalnie na tę okazję wstaną
zza biurka. Motywacja i chęć niesienia pomocy poprowadzą nas prosto na metę! Nie możemy się doczekać, a Wy? Gotowi?! Start!

Bieg Firmowy to kolejna wspaniała inicjatywa, w której z dumą bierzemy udział. W ADECON ciągłe wsparcie projektów charytatywnych, szczególnie tych promujących zdrowy tryb życia,
jest jednym z filarów naszej działalności. Nasi pracownicy od wielu lat
z radością angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.
Tym chętniej tak liczna drużyna próbuje swoich sił w Biegu Firmowym, mając świadomość, że to z jednej strony dbanie o swoją kondycję fizyczną i promowanie aktywnego spędzania czasu, a z drugiej
- możliwość pomocy podopiecznym Fundacji Everest.
Cieszymy się, że tegoroczna edycja została dopasowana do aktualnej sytuacji, zapewniając bezpieczeństwo nam wszystkim.

- Joanna Dolny,
PR & Marketing Manager

Połącz integrację pracowników z aktywność fizyczną i celem charytatywnym! Obserwując setki stworzonych wyzwań wiemy,
że gamifikacja jest największą motywacją do pokonywania kilometrów. Użytkownicy łączą się w mniejsze zespoły, rywalizują między oddziałami, walczą o nagrody - jednocześnie wypracowują sobie zdrowy nawyk. Dodatkowo wyznaczony cel charytatywny i obserwacja jego postępu powoduje, że do zabawy dołączają także ci najmniej zdecydowani. Szansę na wygraną ma każdy. Doceniamy zaangażowanie i regularność. Nie musisz być sportowcem, żeby uplasować się wysoko w rankingu! To kiedy startujemy?

- Zespół Activy

Do skuteczności aktywności fizycznej nie trzeba już nikogo przekonywać. A kiedy ostatnio zadbałeś o swój umysł? Coraz trudniej znaleźć skupienie w rozpraszającym świecie. Ułatwi Ci to regularna medytacja i trening mindfulness w aplikacji Mindy. Polskie sesje przygotowane przez certyfikowanych trenerów, muzyka komponowana specjalnie dla Mindy, czytanki na dobranoc i nie tylko codziennie wesprą Twoje zdrowie mentalne. To bardzo proste - usiądź, włącz wybraną medytację, zamknij oczy i bądź ze swoimi myślami.
Nie siedzimy na kwiecie lotosu, nie lewitujemy - bazujemy na badaniach naukowych o mózgu!

- Zespół Mindy

Bieg Firmowy to inicjatywa łącząca w sobie najważniejsze dla nas wartości – integrację poprzez aktywność fizyczną, która jest nieodłącznym elementem życia naszego zespołu oraz możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji Everest. Dostosowanie formuły Biegu Firmowego do warunków związanych z pandemią pokazuje, że dla organizatorów nie ma rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia wspierając w jego organizacji, a także uczestnicząc aktywnie w samym Biegu.

- Łukasz Łyszczarek, PartnerA my po prostu lubimy biegać.

- Jason Hunt

ZF
Sponsor Strategiczny
PYSZNE.PL
Sponsor Wspierający
Credit Suisse
SPONSOR WSPIERAJĄCY
DEVINITI
Partner Technologiczny
ADECON
Partner
ACTIVY
PARTNER
MINDY
Partner
LLW
Partner
JASON HUNT
AMBASADOR

Sponsorzy nagród

Partnerzy medialni

Patroni honorowi

Z Biegiem Firmowym:

check@2x

Docierasz do tysięcy aktywnych pracowników firm.

check@2x

Otrzymujesz dopasowany pakiet świadczeń marketingowych.

check@2x

Pomagasz podopiecznym Fundacji Everest.

Group 8