Partnerzy

PARTNER TECHNOLOGICZNY

PARTNER TECHNOLOGICZNY WE WROCŁAWIU I W WARSZAWIE

X-Coding IT Studio od 2010 roku dostarcza dedykowane rozwiązania informatyczne dla e-biznesu.
Świadczymy usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania zaawansowanych systemów
informatycznych. Kompleksowo obsługujemy e-Commerce. Nasze wdrożenia zwiększają
konkurencyjność naszych Klientów.

Swoją ofertę kierujemy do najważniejszych sektorów gospodarki: handlu, telekomunikacji, finansów,
ubezpieczeń, usług, przemysłu, a także sektora MŚP i administracji publicznej. Pracujemy dla firm z
Polski i krajów Unii Europejskiej, świadcząc usługi również w formie outsourcingu i konsultingu.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu handlu elektronicznego, dzięki czemu możemy
zaoferować naszym Klientom nie tylko kompleksowe wdrożenie oprogramowania, ale także aktywnie
uczestniczyć w procesie optymalizacji sprzedaży, a także wdrażania strategii omnichannel.
Strona internetowa: https://x-coding.pl

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY WE WROCŁAWIU

Firma KRUK S.A. została założona w 1998 r. Centrala operacyjna spółki mieści się we Wrocławiu.
Na terenie całej Polski firma posiada 8 oddziałów regionalnych i prawie 50 przedstawicielstw terenowych. Obecnie spółka zatrudnia ponad 3000 osób we wszystkich krajach. Spółka KRUK S.A. zadebiutowała w dniu 10 maja 2011 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponadto Grupa rozwija się w Rumunii, Czechach, na Słowacji, w Niemczech, we Włoszech i w Hiszpanii gdzie ma swoje spółki.
Strona internetowa: http://pl.kruk.eu/

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU

W 3M pracujemy nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

W Polsce firma zatrudnia prawie 3000 pracowników i prowadzi swoją działalność od przeszło 25 lat. Posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu tzw. Superhub, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz w Rabce.  W czerwcu 2013 roku działalność rozpoczęło nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym firma prezentuje swoje technologie i rozwiązania. Organizacja sprzedażowo-marketingowa mieści się w Kajetanach k/Warszawy.

Najnowszą inwestycją 3M w Polsce jest Centrum Usług  Wspólnych. 3M Service Center EMEA działa we Wrocławiu od 2015 roku i obsługuje placówki i zakłady produkcyjne koncernu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

www.3m.pl

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU

AmRest to największa publicznie notowana spółka restauracyjna w Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się marki znane i kochane na całym świecie: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. 20 lat temu zaczynaliśmy od jednej restauracji – dziś jest ich ponad 1100 – i wciąż mamy apetyt na więcej. Nasze restauracje i kawiarnie znajdują się w 13 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Chinach i Rumunii. AmRest to miejsce, w którym wierzymy, że Wszystko jest Możliwe, a wszystko co robimy, wynika z pasji. www.amrest.eu.pl

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU

UTC Aerospace Systems jest jednym z największych dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego, a także znaczącym dostawcą międzynarodowych programów kosmicznych. Projektuje, produkuje i obsługuje systemy i podzespoły, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania dla środowisk handlowych, regionalnych, biznesowych, a także samolotów wojskowych, helikopterów i innych platform.

Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach oraz śmigłowcach. Bardzo ważnym elementem strategii jest utworzenie we Wrocławiu Centrum Badawczo Rozwojowego w którym opracowywane są, testowane i wdrażane do produkcji zespoły hydrauliczne i paliwowe. Mają one zastosowanie we wszystkich nowych samolotach na świecie.

Wrocławski oddział UTC Aerospace Systems jest prężnie rozwijającą się Organizacją z dużą tendencją wzrostową. Na chwilę obecną Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników z perspektywą podwojenia tej liczby. Dostęp do wysoko zaawansowanych technologii oraz procesów sprawia, że pracownicy UTC Aerospace Systems mogą realizować w naszej Organizacji karierę o jakiej zawsze marzyli. www.hamiltonsundstrand.com.pl

SPONSOR WSPIERAJĄCY WE WROCŁAWIU

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, które mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży handlowej. www.kaufland.pl

SPONSOR WE WROCŁAWIU I W WARSZAWIE

Alpha Capital Group jest spółką specjalizującą się w doradztwie biznesowym i transakcyjnym. Od blisko 10 lat zespół partnerów i analityków realizuje m.in. :
–        projekty fuzji i przejęć
–        wycen przedsiębiorstw
–        wycen znaków niematerialnych i prawnych
–        inwestycji kapitałowych

Szczegóły na  www.alphacapital.pl