Bieg Firmowy wygrał MP POWER AWARDS 2020 za najlepszy projekt CSR!

Partnerzy

Pandemia zmieniła nasz sposób życia i pracy, ale na pewno nie zmieniła serc i zaangażowania naszych pracowników. Dlatego i w tym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w Biegu Firmowym. Od maja 2020 roku jesteśmy nową Dywizją globalnego koncernu ZF, dlatego zaprosiliśmy do rywalizacji naszych nowych kolegów z innych lokalizacji w Polsce – wspólnie wesprzemy podopiecznych Biegu Firmowego niezależnie od miejsca. Przy okazji dołożymy swoją cegiełkę do promocji zdrowego i aktywnego stylu życia, tak ważnego w obecnych czasach.

– Paweł Pałubiński,
Dyrektor Generalny ZF CV Systems Poland Sp. z o.o

Jak co roku, Pyszne.pl z ogromnym zaangażowaniem przystępuje do Biegu Firmowego. Tym razem na czele ze swoim nowym zespołem Takeaway Pay. Wszystkich nas motywuje chęć pomocy podopiecznym Fundacji Everest, dlatego z entuzjazmem czekamy na słowa „czas – start!” Poza tym, w czasach pandemii dbanie o kondycję i właściwą dietę jest kluczowe dla pracowników każdej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań na promocję zdrowego trybu życia.

Z dodatkiem cyfrowym Takeaway Pay również pracodawcy mogą wesprzeć swoje zespoły w tych staraniach.

Biegamy w szczytnym celu już od pierwszej edycji Biegu Firmowego,
a po raz trzeci jesteśmy partnerem technologicznym tej inicjatywy. Aktywność sportowa i pomoc innym są dla nas bardzo ważne, dlatego do reprezentacji Deviniti zebraliśmy w tym roku wielu zawodników. Startują osoby, które na co dzień są za pan brat ze sportem
– maratończycy, amatorzy gór i morsowania, ale nie tylko!
Pobiegną także pracownicy, którzy specjalnie na tę okazję wstaną
zza biurka. Motywacja i chęć niesienia pomocy poprowadzą nas prosto na metę! Nie możemy się doczekać, a Wy? Gotowi?! Start!

Bieg Firmowy to kolejna wspaniała inicjatywa, w której z dumą bierzemy udział. W ADECON ciągłe wsparcie projektów charytatywnych, szczególnie tych promujących zdrowy tryb życia,
jest jednym z filarów naszej działalności. Nasi pracownicy od wielu lat
z radością angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.
Tym chętniej tak liczna drużyna próbuje swoich sił w Biegu Firmowym, mając świadomość, że to z jednej strony dbanie o swoją kondycję fizyczną i promowanie aktywnego spędzania czasu, a z drugiej
– możliwość pomocy podopiecznym Fundacji Everest.
Cieszymy się, że tegoroczna edycja została dopasowana do aktualnej sytuacji, zapewniając bezpieczeństwo nam wszystkim.

– Joanna Dolny,
PR & Marketing Manager

Połącz integrację pracowników z aktywność fizyczną i celem charytatywnym! Obserwując setki stworzonych wyzwań wiemy,
że gamifikacja jest największą motywacją do pokonywania kilometrów. Użytkownicy łączą się w mniejsze zespoły, rywalizują między oddziałami, walczą o nagrody – jednocześnie wypracowują sobie zdrowy nawyk. Dodatkowo wyznaczony cel charytatywny i obserwacja jego postępu powoduje, że do zabawy dołączają także ci najmniej zdecydowani. Szansę na wygraną ma każdy. Doceniamy zaangażowanie i regularność. Nie musisz być sportowcem, żeby uplasować się wysoko w rankingu! To kiedy startujemy?

– Zespół Activy

Do skuteczności aktywności fizycznej nie trzeba już nikogo przekonywać. A kiedy ostatnio zadbałeś o swój umysł? Coraz trudniej znaleźć skupienie w rozpraszającym świecie. Ułatwi Ci to regularna medytacja i trening mindfulness w aplikacji Mindy. Polskie sesje przygotowane przez certyfikowanych trenerów, muzyka komponowana specjalnie dla Mindy, czytanki na dobranoc i nie tylko codziennie wesprą Twoje zdrowie mentalne. To bardzo proste – usiądź, włącz wybraną medytację, zamknij oczy i bądź ze swoimi myślami.
Nie siedzimy na kwiecie lotosu, nie lewitujemy – bazujemy na badaniach naukowych o mózgu!

– Zespół Mindy

Bieg Firmowy to inicjatywa łącząca w sobie najważniejsze dla nas wartości – integrację poprzez aktywność fizyczną, która jest nieodłącznym elementem życia naszego zespołu oraz możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji Everest. Dostosowanie formuły Biegu Firmowego do warunków związanych z pandemią pokazuje, że dla organizatorów nie ma rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia wspierając w jego organizacji, a także uczestnicząc aktywnie w samym Biegu.

– Łukasz Łyszczarek, PartnerA my po prostu lubimy biegać.

– Jason Hunt

Sponsorzy i Partnerzy 2024

HASCO-LEK
SPONSOR GŁÓWNY
8
3M
SPONSOR STRATEGICZNY
2
BOEHRINGER INGELHEIM
Sponsor Strategiczny
LOGÓWKI BF (12)
GARMIN WROCŁAW
SPONSOR STRATEGICZNY
7
WELL FITNESS
SPONSOR STRATEGICZNY
11
MEDICOVER SPORT
SPONSOR STRATEGICZNY
LOGÓWKI BF (150 x 90 px)
COLLINS AEROSPACE
SPONSOR STRATEGICZNY
9
DEVINITI
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (14)
BODY CHIEF
SPONSOR WSPIERAJĄCY
6
AMREST
SPONSOR WSPIERAJĄCY
4
PYSZNE.PL
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (16)
MAHLE
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (18)
KRUK
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (15)
ZF
SPONSOR WSPIERAJĄCY
16
WSSE
SPONSOR WSPIERAJĄCY
LOGÓWKI BF (150 x 90 px) (4)
LG ELECTRONICS
SPONSOR TECHNOLOGICZNY
12
MPWiK WROCŁAW
OFICJALNA WODA
5
MBRIDGE
PARTNER TECHNOLOGICZNY
LOGÓWKI BF (17)
LLW
PARTNER
LOGÓWKI BF (150 x 90 px) (5)
GREENKICK
PARTNER
20
MBRIDGE
PARTNER TECHNOLOGICZNY
LOGÓWKI BF (17)

Partnerzy eventowi

Partnerzy medialni

Projekt bez nazwy (71)
LOGO MEDIA (3)
16
17
Projekt bez nazwy (72)
Projekt bez nazwy (73)
20
LOGO MEDIA (4)
LOGO MEDIA (6)

Patroni honorowi

Z Biegiem Firmowym:

check@2x

Docierasz do tysięcy aktywnych pracowników firm.

check@2x

Otrzymujesz dopasowany pakiet świadczeń marketingowych.

check@2x

Pomagasz podopiecznym Fundacji Everest.

Group 8
W Hasco-Lek od 40 lat kompleksowo dbamy o zdrowie i komfort życia Polaków, podejmując szereg zróżnicowanych działań. Produkujemy farmaceutyki, prowadzimy zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych i farmacji, dystrybuujemy własne produkty, a także leczymy pacjentów we własnych placówkach medycznych. Podejmujemy również szereg działań z zakresu CSR, angażujemy się w aktywności społeczne oraz charytatywne.
 
W tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia Hasco-Lek, dlatego ogromnie cieszymy się, że wspieramy kolejną już edycję Biegu Firmowego jako Sponsor Główny, dokładając swoją cegiełkę do promowania zdrowego trybu życia i niesienia pomocy. Idea wydarzenia jest spójna z naszą misją – oprócz tego, że dbamy o zdrowie Polaków, lubimy pomagać, bo mamy to w DNA.

Chodź razem stworzymy coś pięknego!

HASCO-LEK

SPONSOR GŁÓWNY

Od 1885 roku w Boehringer Ingelheim, kierujemy się pragnieniem niesienia pomocy, poprzez dbanie o zdrowie ludzi i zwierząt. Opracowujemy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w obszarach, w których istnieją niezaspokojone potrzeby medyczne. Jesteśmy odnoszącą sukcesy, rodzinną firmą i planujemy z myślą o przyszłych pokoleniach. Pracując globalnie dbamy o uczciwe traktowanie wszystkich. Stawiamy na szacunek, zaufanie, empatię i wspólnie się rozwijamy.

Jako niedawno powstałe Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu, cieszymy się, że możemy już trzeci rok z rzędu wziąć udział w Biegu Firmowym i wesprzeć dzieci objęte opieką Fundacji Everest. Wierzymy, że poprzez zobowiązanie do poprawy sposobu myślenia, pracy i życia, możemy dokonać istotnej zmiany. Zawsze możemy zrobić więcej – dla siebie i przyszłych pokoleń!

Pobiegnijmy razem i miejmy wpływ na przyszłość!

Centrum Usług Biznesowych Boehringer Ingelheim we Wrocławiu

SPONSOR STRATEGICZNY

Biegniemy po zdrowie, biegniemy po uśmiech! 
Garmin Wrocław, zaczynamy!

Osiąganie zamierzonych celów zarówno w życiu prywatnym i zawodowym – w atmosferze zdrowej rywalizacji przy jednoczesnej współpracy – to coś co nas napędza! Wiemy co mówimy, jesteśmy specjalistami w obszarze fitness!

Chcemy poprzez wspólne uczestnictwo w tym biegu móc nieść pomoc podopiecznym Fundacji Everest w pokonywaniu trudności. Pragniemy przez nasz wysiłek wlać w Was nadzieję, że nie jesteście sami – Pomimo przeciwności! Nie poddajemy się! Biegniecie w naszych sercach!

Do biegu! Gotowi! Po Zdrowie!
Do zobaczenia na trasie!

GARMIN WROCŁAW

SPONSOR STRATEGICZNY

Well Fitness to ogólnopolska sieć przestronnych, świetnie wyposażonych siłowni. Klubowicze mają do dyspozycji 66 lokalizacji w ponad 30 miastach, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku czy Katowicach. Większość z nich jest otwarta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W Well Fitness dba się o to, aby każdy na siłowni czuł się dobrze – niezależnie od płci, wieku, wyglądu czy poziomu zaawansowania. Marka wspiera osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w kierunku budowania zdrowych nawyków.

W Well Fitness bardzo dużą wagę przykłada się do atmosfery panującej w klubach. Trenerzy Personalni są gotowi do pomocy, a Zespoły Klubów zawsze do dyspozycji Klubowiczów.

WELL FITNESS

SPONSOR STRATEGICZNY

Jeśli poszukujecie wsparcia w aktywnym przygotowaniu do kolejnych wyzwań sportowych, Medicover Sport z ofertą pakietów goFIT i FIT&more zapewnia dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce.
 
W ramach pakietów sportowych Od siłowni po ścianki wspinaczkowe, pływalnie, a nawet parki linowe i korty tenisowe – każdy znajdzie coś dla siebie, aby móc cieszyć się ruchem i dbać o swoje zdrowie 💪🏻
 
Z Medicover Sport stawiasz na zdrowszy ruch. Zapytaj swojego pracodawcę o dostęp do naszych pakietów.
 

MEDICOVER SPORT

SPONSOR STRATEGICZNY

Collins Aerospace Wrocław jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego.Wrocławski zakład w ramach grupy RTX funkcjonuje od 2011 roku. Zatrudnienie znajduje tu ponad 1300 osób. Collins Aerospace Wrocław zajmuje się konstruowaniem, wytwarzaniem oraz serwisowaniem, specjalizuje się w elementach układów hydraulicznych i pneumatycznych stosowanych w systemach: paliwowych, zarządzania powietrzem w kabinie, bezpieczeństwa i sterowania samolotem.
 
Części produkowane i naprawiane we Wrocławiu są dostarczane do wszystkich największych producentów samolotów i są obecne w większości współczesnych statków powietrznych na świecie.
 
Collins Aerospace Wrocław życzy wszystkim uczestnikom Biegu Firmowego powodzenia – trzymamy kciuki za Was i życzymy samych wysokich lotów
Zaobserwuj nas po więcej!

COLLINS AEROSPACE WROCŁAW​

SPONSOR STRATEGICZNY​

MAHLE jest wiodącym międzynarodowym partnerem w zakresie rozwoju i dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, współpracującym z klientami z branży samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. 

MAHLE w Polsce to Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, zakłady produkcyjne w Ostrowie Wlkp. i Krotoszynie, centrum R&D i centrum logistyczne w Ostrowie Wlkp. a także logistyczno-dystrybucyjne w Psarach k. Wrocławia.

Nasi pracownicy biorą udział Biegu nieprzerwanie od 2017 r., niezwykle chętnie przyłączając się do tej wspaniałej inicjatywy. Jesteśmy dumni, że wspieramy to wydarzenie również jako jego sponsor.

MAHLE

SPONSOR WSPIERAJĄCY

KRUK S.A. to lider branży windykacyjnej w Polsce i Europie Centralnej. Od ponad 25 lat zajmujemy się zarządzaniem wierzytelnościami. Rozumiemy, że długi nie biorą się znikąd, a każda życiowa sytuacja jest inna. Dlatego wśród naszych klientów propagujemy postawę aktywną, zachęcając ich do działania i kontaktu z nami. Chcemy ułatwiać im spłatę zaległości i umożliwić wychodzenie na finansową “prostą”. Dzięki naszym działaniom już ponad 3 miliony osób spłaciło swój dług.
 
W KRUK S.A. zatrudniamy ponad 2000 osób. Wyznajemy zasadę, że razem możemy więcej. Nasz zespół tworzą eksperci z wielu obszarów, których wspólne działania pozwalają rozwijać i wprowadzać nowoczesne technologie w polskiej branży windykacyjnej. Budujemy trwałe i oparte na wzajemnym szacunku i współpracy relacje zarówno z Klientami, Partnerami Biznesowymi, jak i Współpracownikami. Nasze spółki obecne są w 7 krajach Europy, dlatego praca w KRUKu to doskonała szansa na rozwój i zdobywanie ciekawych zawodowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku.
 
Śledź nas w social mediach:

KRUK S.A.

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Kampania społeczna #PijKranówkę zachęca do promowania ekologicznych postaw i picia wody z kranu. Akcja zrodziła się z pytania: dlaczego w kraju, w którym prawie każdy ma bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wody, wciąż kupujemy wodę butelkowaną?
Picie kranówki to same korzyści – dla zdrowia, dla domowego budżetu i dla środowiska. Jeśli wybierzesz kranówkę zamiast wody butelkowanej, to w ciągu roku w Twoim portfelu zostanie ponad 1 300 zł i „oszczędzisz” środowisku 25 kg plastiku.

Mamy nadzieję, że stając się oficjalną wodą Biegu Firmowego, zachęcimy do picia kranówki każdego z Was nie tylko w trakcie wydarzenia, ale również na co dzień!
Jako firma odpowiedzialna społecznie promujemy picie wody z kranu, zdrowy tryb życia oraz ekologiczne i prospołeczne postawy. Dlatego w Biegu Firmowym sami weźmiemy udział jako zawodnicy.

Do zobaczenia na trasie!

MPWiK #PijKranówkę

PARTNER "OFICJALNA WODA"