Bieg Firmowy wygrał MP POWER AWARDS 2020 za najlepszy projekt CSR!

Partnerzy

Pandemia zmieniła nasz sposób życia i pracy, ale na pewno nie zmieniła serc i zaangażowania naszych pracowników. Dlatego i w tym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w Biegu Firmowym. Od maja 2020 roku jesteśmy nową Dywizją globalnego koncernu ZF, dlatego zaprosiliśmy do rywalizacji naszych nowych kolegów z innych lokalizacji w Polsce - wspólnie wesprzemy podopiecznych Biegu Firmowego niezależnie od miejsca. Przy okazji dołożymy swoją cegiełkę do promocji zdrowego i aktywnego stylu życia, tak ważnego w obecnych czasach.

- Paweł Pałubiński,
Dyrektor Generalny ZF CV Systems Poland Sp. z o.o

Jak co roku, Pyszne.pl z ogromnym zaangażowaniem przystępuje do Biegu Firmowego. Tym razem na czele ze swoim nowym zespołem Takeaway Pay. Wszystkich nas motywuje chęć pomocy podopiecznym Fundacji Everest, dlatego z entuzjazmem czekamy na słowa „czas – start!” Poza tym, w czasach pandemii dbanie o kondycję i właściwą dietę jest kluczowe dla pracowników każdej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań na promocję zdrowego trybu życia.

Z dodatkiem cyfrowym Takeaway Pay również pracodawcy mogą wesprzeć swoje zespoły w tych staraniach.

Biegamy w szczytnym celu już od pierwszej edycji Biegu Firmowego,
a po raz trzeci jesteśmy partnerem technologicznym tej inicjatywy. Aktywność sportowa i pomoc innym są dla nas bardzo ważne, dlatego do reprezentacji Deviniti zebraliśmy w tym roku wielu zawodników. Startują osoby, które na co dzień są za pan brat ze sportem
- maratończycy, amatorzy gór i morsowania, ale nie tylko!
Pobiegną także pracownicy, którzy specjalnie na tę okazję wstaną
zza biurka. Motywacja i chęć niesienia pomocy poprowadzą nas prosto na metę! Nie możemy się doczekać, a Wy? Gotowi?! Start!

Bieg Firmowy to kolejna wspaniała inicjatywa, w której z dumą bierzemy udział. W ADECON ciągłe wsparcie projektów charytatywnych, szczególnie tych promujących zdrowy tryb życia,
jest jednym z filarów naszej działalności. Nasi pracownicy od wielu lat
z radością angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.
Tym chętniej tak liczna drużyna próbuje swoich sił w Biegu Firmowym, mając świadomość, że to z jednej strony dbanie o swoją kondycję fizyczną i promowanie aktywnego spędzania czasu, a z drugiej
- możliwość pomocy podopiecznym Fundacji Everest.
Cieszymy się, że tegoroczna edycja została dopasowana do aktualnej sytuacji, zapewniając bezpieczeństwo nam wszystkim.

- Joanna Dolny,
PR & Marketing Manager

Połącz integrację pracowników z aktywność fizyczną i celem charytatywnym! Obserwując setki stworzonych wyzwań wiemy,
że gamifikacja jest największą motywacją do pokonywania kilometrów. Użytkownicy łączą się w mniejsze zespoły, rywalizują między oddziałami, walczą o nagrody - jednocześnie wypracowują sobie zdrowy nawyk. Dodatkowo wyznaczony cel charytatywny i obserwacja jego postępu powoduje, że do zabawy dołączają także ci najmniej zdecydowani. Szansę na wygraną ma każdy. Doceniamy zaangażowanie i regularność. Nie musisz być sportowcem, żeby uplasować się wysoko w rankingu! To kiedy startujemy?

- Zespół Activy

Do skuteczności aktywności fizycznej nie trzeba już nikogo przekonywać. A kiedy ostatnio zadbałeś o swój umysł? Coraz trudniej znaleźć skupienie w rozpraszającym świecie. Ułatwi Ci to regularna medytacja i trening mindfulness w aplikacji Mindy. Polskie sesje przygotowane przez certyfikowanych trenerów, muzyka komponowana specjalnie dla Mindy, czytanki na dobranoc i nie tylko codziennie wesprą Twoje zdrowie mentalne. To bardzo proste - usiądź, włącz wybraną medytację, zamknij oczy i bądź ze swoimi myślami.
Nie siedzimy na kwiecie lotosu, nie lewitujemy - bazujemy na badaniach naukowych o mózgu!

- Zespół Mindy

Bieg Firmowy to inicjatywa łącząca w sobie najważniejsze dla nas wartości – integrację poprzez aktywność fizyczną, która jest nieodłącznym elementem życia naszego zespołu oraz możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji Everest. Dostosowanie formuły Biegu Firmowego do warunków związanych z pandemią pokazuje, że dla organizatorów nie ma rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia wspierając w jego organizacji, a także uczestnicząc aktywnie w samym Biegu.

- Łukasz Łyszczarek, PartnerA my po prostu lubimy biegać.

- Jason Hunt

Partnerzy 2023

HASCO-LEK
SPONSOR GŁÓWNY
3M
SPONSOR STRATEGICZNY
3m
BOEHRINGER INGELHEIM
Sponsor Strategiczny
LOGO PARTNERZY ZAKŁADKA-06
COLLINS AEROSPACE
SPONSOR STRATEGICZNY
LOGO PARTNERZY ZAKŁADKA-08
GARMIN WROCŁAW
SPONSOR STRATEGICZNY
BF_logo-www_garmin
KRUK
SPONSOR STRATEGICZNY
AUTO GROUP POLSKA
SPONSOR WSPIERAJĄCY
unnamed (2)
CREDIT SUISSE
SPONSOR WSPIERAJACY
BF_logo-www_credit-suisse
Frisco
SPONSOR WSPIERAJACY
FRR_logo-www_frisco
LG ELECTRONICS
SPONSOR WSPIERAJĄCY
PYSZNE.PL
SPONSOR WSPIERAJĄCY
ZF
SPONSOR WSPIERAJĄCY
DEVINITI
PARTNER TECHNOLOGICZNY
LOGO PARTNERZY ZAKŁADKA-07
MULTISPORT
Sponsor Sportowy
MPWiK WROCŁAW
OFICJALNA WODA
LOGO PARTNERZY ZAKŁADKA-12
ERGO TAX
PARTNER
LLW
PARTNER
llw_znaczek-02
VALUESHiPS
PARTNER
FRR_logo-www_valueships
KOCHARZ
PARTNER GASTRONOMICZNY
BF_logo-www_kocharz
BUFF
PARTNER
WSSE
PARTNER
AMREST
PARTNER
amrest_logo
CLICK MEETING
Partner Eventów Online
Bez nazwy-1_Obszar roboczy 1
CLEAN HERO
PARTNER
Bez nazwy-1_Obszar roboczy 1 kopia
VORWERK
PARTNER
Diseño sin título (1)
CLEAN HERO
PARTNER
Bez nazwy-1_Obszar roboczy 1 kopia
CLICK MEETING
Partner Eventów Online
Bez nazwy-1_Obszar roboczy 1
Neon Shake
PARTNER
LOGO PARTNERZY ZAKŁADKA-10

Partnerzy eventowi

Partnerzy medialni

Patroni honorowi

Z Biegiem Firmowym:

check@2x

Docierasz do tysięcy aktywnych pracowników firm.

check@2x

Otrzymujesz dopasowany pakiet świadczeń marketingowych.

check@2x

Pomagasz podopiecznym Fundacji Everest.

Group 8

PPF Hasco-Lek S.A. od 1984 roku kompleksowo dba o zdrowie i komfort życia Polaków, podejmując
szereg zróżnicowanych działań. Od produkcji farmaceutyków, poprzez zaawansowane badania w
dziedzinie nauk medycznych i farmacji, aż po dystrybucję produktów oraz leczenie pacjentów we
własnych placówkach medycznych, jak również poprzez działania z zakresu CSR, mecenat wydarzeń
sportowych oraz aktywność społeczną i charytatywną.
Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w Biegu Firmowym jako Sponsor Główny, dokładając swoją
cegiełkę do promowania zdrowego trybu życia i niesienia pomocy. Idea wydarzenia jest spójna z
naszą misją – oprócz tego, że dbamy o zdrowie Polaków, lubimy pomagać, bo mamy to w DNA.

Chodź razem stworzymy coś pięknego!

HASCO-LEK

SPONSOR GŁÓWNY

3M uczestniczy w Biegu Firmowym niemal od początku tej inicjatywy. Do startu motywuje nas przede wszystkim realna pomoc jaką niesiemy podopiecznym Fundacji Everest. Dodatkową wartość dla zespołu stanowi wspólnie spędzony czas i aktywność sportowa.

Cieszymy się, że dzięki formie hybrydowej Biegu Firmowego pracownicy mogą dołączyć do inicjatywy z dowolnego miejsca w Polsce. Pozwala to na zaangażowanie dużej liczbie biegaczy, która z roku na rok rośnie. Podczas poprzedniej edycji, jako 3M stanowiliśmy najliczniejszą drużynę składającą się z ponad 620 biegaczy.

Wśród członków naszego zespołu są też super bohaterzy – podopieczni z Niepublicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaszkotlu. Dzieci biorą udział w tzw. w rundzie honorowej. Pomagają innym potrzebującym, aktywnie uczestnicząc i to jest dla nich bardzo nich cenne. Wspólnie tworzymy prawdziwy „Dream Team”.

Wszyscy nie możemy się już doczekać startu!

3M

SPONSOR STRATEGICZNY

Od 1885 roku w Boehringer Ingelheim, kierujemy się pragnieniem niesienia pomocy, poprzez dbanie o zdrowie ludzi i zwierząt. Opracowujemy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w obszarach, w których istnieją niezaspokojone potrzeby medyczne. Jesteśmy odnoszącą sukcesy, rodzinną firmą i planujemy z myślą o przyszłych pokoleniach. Pracując globalnie dbamy o uczciwe traktowanie wszystkich. Stawiamy na szacunek, zaufanie, empatię i wspólnie się rozwijamy.

Jako nowo powstałe Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu, cieszymy się, że możemy już drugi raz wziąć udział w Biegu Firmowym i wesprzeć dzieci objęte opieką Fundacji Everest. Wierzymy, że poprzez zobowiązanie do poprawy sposobu myślenia, pracy i życia, możemy dokonać istotnej zmiany. Zawsze możemy zrobić więcej – dla siebie i przyszłych pokoleń!

Pobiegnijmy razem i miejmy wpływ na przyszłość!

Centrum Usług Biznesowych Boehringer Ingelheim we Wrocławiu

SPONSOR STRATEGICZNY

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego od 2017 roku z dumą bierzemy czynny udział w akcji charytatywnej, jaką jest Bieg Firmowy. W tym roku wystartujemy w sztafecie, w roli Sponsora Strategicznego, przyczyniając się do pomagania potrzebującym dzieciom.

Udział w tak szlachetnej inicjatywie jest ogromną dawką motywacji dla każdego z nas. Grono sportowych reprezentantów Collins Aerospace Wrocław to zarówno pracownicy produkcyjni, jak i dyrektorzy. To osoby ambitne, o wielkim sercu. Pomoc innym i integracja napędzają nas do udziału w tego typu wydarzeniach.

COLLINS AEROSPACE WROCŁAW​

SPONSOR STRATEGICZNY​

Biegniemy po zdrowie, biegniemy po uśmiech! 
Garmin Wrocław, zaczynamy!

Osiąganie zamierzonych celów zarówno w życiu prywatnym i zawodowym – w atmosferze zdrowej rywalizacji przy jednoczesnej współpracy – to coś co nas napędza! Wiemy co mówimy, jesteśmy specjalistami w obszarze fitness!

Chcemy poprzez wspólne uczestnictwo w tym biegu móc nieść pomoc podopiecznym Fundacji Everest w pokonywaniu trudności. Pragniemy przez nasz wysiłek wlać w Was nadzieję, że nie jesteście sami – Pomimo przeciwności! Nie poddajemy się! Biegniecie w naszych sercach!

Do biegu! Gotowi! Po Zdrowie!
Do zobaczenia na trasie!

GARMIN WROCŁAW

SPONSOR STRATEGICZNY

Od 25 lat budujemy organizację na bardzo solidnych fundamentach, którymi są nasze wartości. Szacunek, współpraca, odpowiedzialność, rozwój i prostota wyznaczają nam kierunek naszych działań. Zaangażowanie zarówno firmy, jak i naszych pracowników w działania, które wspierają słabszych, pozwalają nam wspólnie zmieniać świat na lepszy. Bieg Firmowy, od jego pierwszej edycji, jest jedną z tych inicjatyw w Polsce, które na dobre zagościły w naszym kalendarzu. W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w tym fantastycznym przedsięwzięciu.

Wspieranie podopiecznych Fundacji Everest, a także wspaniała, integrująca atmosfera przyciągnie z pewnością wielu chętnych – nie tylko naszych pracowników, biegaczy, ale też ich bliskich i znajomych. Nie ma nic lepszego, niż pomaganie poprzez aktywność i możliwość zintegrowania się z innymi.
Cieszymy się, że KRUK już kolejny raz może wspierać tę wrocławską inicjatywę.

TOMASZ IGNACZAK
Dyrektor generalny KRUK S.A.

KRUK

SPONSOR STRATEGICZNY

Auto Group Polska – Autentyczność, Gwarancja, Partnerstwo

Auto Group Polska jako oficjalny partner Volkswagen Group Polska istnieje we Wrocławiu od 2007 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem wiodących marek samochodów w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie samochody nowe marki Volkswagen, Audi, ŠKODA oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. Ponadto, w swojej ofercie posiadamy również program odkupu i sprzedaży samochodów używanych Audi Select Plus oraz Das WeltAuto.

Ale jak doskonale wiemy, życie to nie tylko praca i obowiązki z nią związane. To również, a może przede wszystkim dbanie o swoje zdrowie, m.in. poprzez uprawianie sportu. W Auto Group Polska świetnie to rozumiemy, dlatego otrzymując ofertę wzięcia udziału w tegorocznej edycji Biegu Firmowego, bez wahania przystąpiliśmy do zapisów. Wśród naszych pracowników nie brakuje osób, dla których aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, co sprawia, że podczas wydarzenia stworzymy liczną grupę zawodników. Będąc partnerem biegu, na miejscu zaprezentujemy nasze samochody w postaci modelów Audi e-tron GT i Volkswagen ID. Buzz. Już dziś zapraszamy wszystkich na to wydarzenie!

AUTO GROUP POLSKA

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Jesteśmy światowym liderem w zarządzaniu aktywami z wysoko wyspecjalizowanym działem bankowości inwestycyjnej. Na całym świecie zatrudniamy ok. 45 tysięcy pracowników i posiadamy przedstawicielstwa w około 50 krajach, w tym biura w Warszawie i Wrocławiu. Pracownicy Credit Suisse w Polsce wspierają procesy biznesowe banku w Szwajcarii, regionie EMEA, obu Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku w takich obszarach, jak m.in.: technologia, zarządzanie ryzykiem, finanse, audyt wewnętrzny, operacje, czy HR.

Nasz udział oraz partnerstwo strategiczne w Biegu Firmowym to już tradycja trwająca od 2015 roku, niezmiennie ciesząca się popularnością wśród naszych pracowników. Dla nas, Bieg Firmowy to wyjątkowe wydarzenie łączące sportową atmosferę, pozytywną energię zespołowego wysiłku oraz to co najważniejsze – wspólne zwycięstwo i nagroda jaką jest pomoc podopiecznym fundacji Everest i ułatwienie dzieciom ich własnego „startu” w drodze do potrzebnej terapii.

CREDIT SUISSE

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Frisco.pl to działający od 17 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w sklepach stacjonarnych. Oferuje szeroki asortyment produktów oraz ceny na poziomie hipermarketów. Dzięki temu zapewnia możliwość zaoszczędzenia czasu oraz zrobienia w jednym miejscu kompleksowych zakupów z dostawą, bez wychodzenia z domu. Frisco.pl posiada własne zaplecze magazynowe z zaawansowanym systemem obsługi zamówień. By zapewnić najwyższą jakość produktów świeżych, są one porcjowane i pakowane bezpośrednio u dostawców pod indywidualne zapotrzebowanie. Zamówienia są następnie dostarczane pod wskazany adres od poniedziałku do niedzieli w określonej przez klienta godzinie.

Frisco

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Kolejny raz, z radością bierzemy udział w Biegu Firmowym, dzięki któremu możemy pomóc podopiecznym Fundacji Everest!

W tym roku nasza drużyna liczy ponad 30 osób, które wezmą udział w biegu zarówno stacjonarnie, jak i online.

Jesteśmy największym serwisem do zamawiania jedzenia w Polsce – na co dzień dzięki technologii łączymy miliony naszych klientów z ich ulubionymi restauracjami i sklepami. Cieszymy się, że z jej pomocą możliwe jest także łączenie coraz większej liczby osób w takich inicjatywach!

PYSZNE.PL

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Choć planeta Deviniti na co dzień krąży wokół transformacji cyfrowej, w naszym Software Home stawiamy na pomoc i przyjazną atmosferę. Dlatego bierzemy udział w Biegu Firmowym już od pierwszej jego edycji, a po raz czwarty jesteśmy Partnerem Technologicznym wydarzenia. 

Pomoc charytatywna nie jest nam obca – w ramach działalności Deviniti Cares wspieramy wszystkich potrzebujących: ludzi, zwierzęta, środowisko. A jeśli możemy połączyć pomoc z naszą pasją do biegania, nie wahamy się ani minuty!

DEVINITI

PARTNER TECHNOLOGICZNY

MultiSport aktywizuje Polaków już od dekady, pozytywnie wpływając zarówno na kondycję fizyczną i psychiczną, jak i motywację – w 2023 r. korzysta z nich ponad 1,3 mln użytkowników w Polsce. Użytkownicy mogą trenować w ponad 4,7 tys. obiektów sportowych w całym kraju.

Program wellbeingowy Zdrowie na Etacie pokazuje, że o te elementy można zadbać także w godzinach pracy. W Spółce Benefit Systems od ponad 20 lat dbamy o Pracowników, dostarczając im benefitów dopasowanych do ich różnorodnych potrzeb. Działamy na rzecz większej aktywności i rozwoju ludzi. Wierzymy, że daje to więcej energii i zdrowia, a w efekcie bardziej satysfakcjonujące życie.

W codziennym biegu liczy się każda chwila, aby projektować swoją formę nie tylko na lato, ale na LATA!

MULTISPORT

PARTNER SPORTOWY

Kampania społeczna #PijKranówkę zachęca do promowania ekologicznych postaw i picia wody z kranu. Akcja zrodziła się z pytania: dlaczego w kraju, w którym prawie każdy ma bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wody, wciąż kupujemy wodę butelkowaną?
Picie kranówki to same korzyści – dla zdrowia, dla domowego budżetu i dla środowiska. Jeśli wybierzesz kranówkę zamiast wody butelkowanej, to w ciągu roku w Twoim portfelu zostanie ponad 1 300 zł i „oszczędzisz” środowisku 25 kg plastiku.

Mamy nadzieję, że stając się oficjalną wodą Biegu Firmowego, zachęcimy do picia kranówki każdego z Was nie tylko w trakcie wydarzenia, ale również na co dzień!
Jako firma odpowiedzialna społecznie promujemy picie wody z kranu, zdrowy tryb życia oraz ekologiczne i prospołeczne postawy. Dlatego w Biegu Firmowym sami weźmiemy udział jako zawodnicy.

Do zobaczenia na trasie!

MPWiK #PijKranówkę

PARTNER "OFICJALNA WODA"

Szukasz pomocy przy podatkowych i księgowych łamigłówkach w Twojej firmie?

Ergotax czyli księgowi i doradcy podatkowi – pomoc jakiej potrzebujesz, nawet w najtrudniejszych sprawach.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na jakość świadczonych usług niezależnie od wielkości obsługiwanego podmiotu. Podstawową zasadą przyświecającą nam jako księgowym, jest bycie aktywnymi partnerami dla biznesów naszych Klientów poprzez przestrzeganie prostego hasła: “księgowi i doradcy”.

Jako biuro rachunkowe, które od dłuższego czasu funkcjonuje na terenie Polski cieszymy się, że możemy wesprzeć podopiecznych fundacji Everest oraz wziąć udział w Biegu Firmowym.

Każda forma aktywności fizycznej przynosząca korzyści dla innych jest elementem integrującym Nasz zespół w wolnym czasie.

ERGO TAX

PARTNER

Jesteśmy kancelarią wspierającą klientów w transakcjach kapitałowych i w zakresie
ochrony praw własności intelektualnej, a także doradztwa związanego z rynkami
finansowymi. Doceniamy kreatywność naszych Klientów zapewniamy im równie
innowacyjne rozwiązania, pozwalające urzeczywistniać przyświecające im wizje.

W ramach działalności pro bono wspieramy Fundację Everest w organizacji Biegu
Firmowego od 2017 roku. Jednocześnie nasze zespoły biorą czynny udział w kolejnych
edycjach tego wyjątkowego wydarzenia. Cieszymy się, że możemy po raz kolejny
wesprzeć tak szczególną inicjatywę.

Do zobaczenia na starcie!

LLW

PARTNER

Każda firma ma niewykorzystany potencjał wzrostu. A my wiemy jak go znaleźć i wykorzystać. Pomagamy firmom zwiększyć rentowność poprzez optymalizację modeli biznesowych, strategii, cen, monetyzacji, doświadczeń klientów i marketingu.

Nasz zespół pricingowych ekspertów swoim doświadczeniem dzieli się z firmami produktowymi i usługowymi. Nie zapominamy też o tradycyjnych firmach z sektora B2B.

Działania charytatywne są wpisane w nasze DNA. Przenosimy wyznawane przez nas wartości również poza obszary biznesowe. Dlatego od kilku lat z dużym zaangażowaniem wspieramy Bieg Firmowy!

VALUESHIPS

PARTNER

Kocharz to wrocławski koncept kulinarny wyrastający z miłości do jedzenia i najlepszego produktu. Zajmujemy się jakościowym cateringiem i na co dzień obsługujemy eventy firmowe we Wrocławiu i całej Polsce. 

Wierzymy, że gotowanie zaczyna się i kończy się na produkcie. Dlatego poszukujemy składników najwyższej jakości. Docieramy do małych, lokalnych i trudno dostępnych rolników. Wszystko po to, aby tworzone przez nas dania były najlepszej jakości.

W tym roku wspieramy Bieg Firmowy i przygotowaliśmy dla Was kilka opcji posiłków regeneracyjnych – lekkich, ale ciekawych i opartych na jakościowych produktach.

KOCHARZ

PARTNER GASTRONOMICZNY

Początki BUFF® sięgają hiszpańskiej miejscowości Igualada i pasji do motocykli pielęgnowanej przez założyciela- Joan Rojas’a. 30 lat temu jego miejski styl życia i zamiłowanie do sportu zainspirowało go do stworzenia naj bardziej innowacyjnej wielofunkcyjnej, bezszwowej chusty. Dzisiaj w ofercie znajdują się kominy, czapki, daszki, opaski i wiele innych produktów zaprojektowanych po to, żeby życie sportowców oraz miłośników outdooru było łatwiejsze i przyjemniejsze.
Pomaganie i sport to dwa fundamenty, na których opiera się BUFF®, dlatego z radością angażujemy się w Bieg Firmowy. To wydarzenie pozwala nam połączyć sportową pasję z pomocą dzieciom.

BUFF

PARTNER

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” to jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się stref ekonomicznych w całej Polsce. Posiadamy wyjątkowe tereny inwestycyjne w południowo – zachodniej Polsce, w bezpośrednim sąsiedztwie Czech i Niemiec. Wspieramy w uzyskaniu ulg i zwolnień podatkowych, oferujemy atrakcyjną przestrzeń i tereny inwestycyjne. WSSE to także nowoczesne i dostępne hale przemysłowo-magazynowe i kompleksowa opieka poinwestycyjna. Na południu Polski rozwijamy własne i najnowocześniejsze w całym regionie – Centrum Innowacji. Wspieramy na szeroka skalę inicjatywy charytatywne, dlatego z przyjemnością dołączyliśmy do grona Partnerów Biegu Firmowego.

Razem Możemy Więcej!

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”

PARTNER

CLICK MEETING

PARTNER EVENTÓW ONLINE

Uczciwość to nasza supermoc!


CleanHero to nowoczesna firma sprzątająca tworzona przez nieugiętych strażników ładu i harmonii. Czynimy porządek w strefach marzeń, kreacji, spokoju i pasji.

CLEAN HERO

PARTNER

Vorwerk już po raz piąty uczestniczy w Biegu Firmowym wspierając podopiecznych Fundacji Everest. 

Jesteśmy firmą rodzinną, która została założona w 1883 roku w Niemczech. Naszą podstawową działalnością jest produkcja i sprzedaż bezpośrednia wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. W Polsce jesteśmy obecni od 1995 roku. Oferujemy rozwiązania idealne do domu i poprawiające jakość życia: nasze wielofunkcyjne urządzenie Thermomix® pozwala na kreatywne gotowanie bez wysiłku, a bezprzewodowy System do utrzymania czystości Kobold VB100 przenosi sprzątanie na wyższy poziom. Jako firma dbamy też o świadomy i odpowiedzialny styl życia, zachęcając do niego naszych pracowników, współpracowników i klientów. W naszych działaniach stawiamy na promocję zdrowych, domowych posiłków, których przygotowanie ułatwia urządzenie Thermomix®, bliska nam jest też filozofia zero waste. Inspirujemy do dbania o formę – codzienne aktywności domowe, jak choćby sprzątanie to także forma ruchu. Razem możemy zrobić kolejny krok w stronę zdrowszej planety!

VORWERK

PARTNER

Pasja do biegania napędza zespół Neon Shake od samego początku – żyjemy sportem zarówno prywatnie, jak i w realizowanych przez nas projektach.

Zmotywowana ekipa reprezentuje nas w Biegu Firmowym od 2017 roku, przełamując swoje bariery i bijąc rekordy. Wsparcie szczytnego celu połączone z tym, co kochamy, dodaje nam wiatru w żagle!

Z przyjemnością bierzemy udział w tegorocznej edycji i odliczamy dni do startu.

NEON SHAKE

PARTNER

Pasja do biegania napędza zespół Neon Shake od samego początku – żyjemy sportem zarówno prywatnie, jak i w realizowanych przez nas projektach.

Zmotywowana ekipa reprezentuje nas w Biegu Firmowym od 2017 roku, przełamując swoje bariery i bijąc rekordy. Wsparcie szczytnego celu połączone z tym, co kochamy, dodaje nam wiatru w żagle!

Z przyjemnością bierzemy udział w tegorocznej edycji i odliczamy dni do startu.

NEON SHAKE

PARTNER

Pasja do biegania napędza zespół Neon Shake od samego początku – żyjemy sportem zarówno prywatnie, jak i w realizowanych przez nas projektach.

Zmotywowana ekipa reprezentuje nas w Biegu Firmowym od 2017 roku, przełamując swoje bariery i bijąc rekordy. Wsparcie szczytnego celu połączone z tym, co kochamy, dodaje nam wiatru w żagle!

Z przyjemnością bierzemy udział w tegorocznej edycji i odliczamy dni do startu.

NEON SHAKE

PARTNER

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR