Partnerzy

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY W WARSZAWIE I STRATEGICZNY SPONSOR W POLSCE

W 3M pracujemy nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

W Polsce firma zatrudnia prawie 3000 pracowników i prowadzi swoją działalność od przeszło 25 lat. Posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu tzw. Superhub, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz w Rabce.  W czerwcu 2013 roku działalność rozpoczęło nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym firma prezentuje swoje technologie i rozwiązania. Organizacja sprzedażowo-marketingowa mieści się w Kajetanach k/Warszawy.

Najnowszą inwestycją 3M w Polsce jest Centrum Usług  Wspólnych. 3M Service Center EMEA działa we Wrocławiu od 2015 roku i obsługuje placówki i zakłady produkcyjne koncernu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

www.3m.pl

SPONSOR GŁÓWNY WE WROCŁAWIU

Firma KRUK S.A. została założona w 1998 r. Centrala operacyjna spółki mieści się we Wrocławiu.
Na terenie całej Polski firma posiada 8 oddziałów regionalnych i prawie 50 przedstawicielstw terenowych. Obecnie spółka zatrudnia ponad 3000 osób we wszystkich krajach. Spółka KRUK S.A. zadebiutowała w dniu 10 maja 2011 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponadto Grupa rozwija się w Rumunii, Czechach, na Słowacji, w Niemczech, we Włoszech i w Hiszpanii gdzie ma swoje spółki.
Strona internetowa: http://pl.kruk.eu/

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU

AmRest to największa publicznie notowana spółka restauracyjna w Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się marki znane i kochane na całym świecie: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. 25 lat temu zaczynaliśmy od jednej restauracji – dziś jest ich ponad 1600 – i wciąż mamy apetyt na więcej. Nasze restauracje i kawiarnie znajdują się w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Austrii, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemczech i Chinach. AmRest to miejsce, w którym wierzymy, że Wszystko jest Możliwe, a wszystko co robimy, wynika z pasji. www.amrest.eu.pl

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU

UTC Aerospace Systems jest jednym z największych dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego, a także znaczącym dostawcą międzynarodowych programów kosmicznych. Projektuje, produkuje i obsługuje systemy i podzespoły, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania dla środowisk handlowych, regionalnych, biznesowych, a także samolotów wojskowych, helikopterów i innych platform.

Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach oraz śmigłowcach. Bardzo ważnym elementem strategii jest utworzenie we Wrocławiu Centrum Badawczo Rozwojowego w którym opracowywane są, testowane i wdrażane do produkcji zespoły hydrauliczne i paliwowe. Mają one zastosowanie we wszystkich nowych samolotach na świecie.

Wrocławski oddział UTC Aerospace Systems jest prężnie rozwijającą się Organizacją z dużą tendencją wzrostową. Na chwilę obecną Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników z perspektywą podwojenia tej liczby. Dostęp do wysoko zaawansowanych technologii oraz procesów sprawia, że pracownicy UTC Aerospace Systems mogą realizować w naszej Organizacji karierę o jakiej zawsze marzyli. www.hamiltonsundstrand.com.pl

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU

WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym, globalnym dostawcą technologii i usług, poprawiających bezpieczeństwo, efektywność i komunikację samochodów ciężarowych. Wywodząc się z założonej prawie 150 lat temu firmy Westinghouse Air Brake Company, WABCO pozostaje pionierem przełomowych, innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających autonomiczną jazdę w sektorze pojazdów użytkowych. Dzisiaj wiodące, światowe marki samochodów ciężarowych, autobusów i naczep bazują na wyróżniających się spośród konkurencji technologiach WABCO, w tym na zaawansowanym systemie wspomagającym kierowcę, układach hamulcowych, kierowniczych i systemach kontroli stabilności. Realizując swoją wizję bezwypadkowej jazdy i proekologicznych rozwiązań transportowych, WABCO znajduje się również na czele producentów zaawansowanych systemów zarządzania flotą, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności flot użytkowych. W 2017 roku WABCO odnotowało sprzedaż w wysokości 3,3 miliarda USD
i zatrudnia prawie 15 000 pracowników w 40 krajach. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.wabco-auto.com.

WABCO prowadzi działalność w Polsce od 1999 roku. Obecnie jest ważnym węzłem globalnych zasobów WABCO – centrum badawczo-rozwojowym oraz inżynierii produkcji – silnie wspierającym działalność w skali globalnej.
Pełni rolę centrum rozwoju nowych technologii, inżynierii produktu oraz kultury Lean w międzynarodowej organizacji WABCO.

WABCO Polska to obecnie dwa zakłady produkcyjne i ośrodek R&D we Wrocławiu oraz zakład regeneracji produktów w Stanowicach koło Oławy, w których pracuje łącznie prawie 3000 osób.

SPONSOR STRATEGICZNY W WARSZAWIE

Benefit Systems SA jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty MultiSporti MultiActive zapewniają dostęp do blisko 4 tysięcy obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju.W ramach programu, posiadacze kart mogą korzystać m.in. z klubów fitness,siłowni, basenów, szkół tańca, ścianek wspinaczkowych, a także darmowych usług dodatkowych, jak np. dieta on-line. Obecnie z kart sportowych oferowanych przez Grupę Benefit Systems korzysta już ponad milion osób. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również na Słowacji, w Czechach, Bułgarii i Chorwacji.

SPONSOR STRATEGICZNY WE WROCŁAWIU i W WARSZAWIE

Credit Suisse jest obecne w stolicy Dolnego Śląska od 2007 roku. W ciągu 10 lat działalności stał się jednym z największych centrów usług finansowych w Polsce zatrudniającym obecnie ponad 4500 pracowników.

Wraz z dynamicznym wzrostem zatrudnienia, rozwijała się także specjalizacja świadczonych przez centrum usług oraz liczba procesów, które są  w całości realizowane w Polsce.
Wrocławskie biuro Credit Suisse skupia się na poprawie efektywności działania banku oraz doskonaleniu jego procesów, a także rozwoju innowacji i specjalistycznych usług.

W 2016 roku Credit Suisse postanowił zdywersyfikować kompetencje zespołów pracujących w Polsce
i otworzył nowe biuro w stolicy Polski.  Obecność firmy w Warszawie zapewnia dostęp do największego rynku specjalistów z obszaru finansów w regionie EMEA, a tym samym umożliwia realizację procesów o wysokiej wartości dodanej. Po 18 miesiącach od otwarcia w warszawskim biurze pracuje ponad 700 specjalistów.

Credit Suisse jest zaangażowanym członkiem lokalnej społeczności. Pracownicy firmy realizują liczne projekty wolontariackie i fundraisingowe we Wrocławiu i w Warszawie. Poprzez fundację  Credit Suisse EMEA Foundation prowadzą programy edukacyjne skierowane do młodzieży dotkniętej problemami społecznymi.
Credit Suisse Careers Wroclaw
 Credit Suisse Careers Warsaw

PARTNER TECHNOLOGICZNY

PARTNER TECHNOLOGICZNY WE WROCŁAWIU I W WARSZAWIE

X-Coding IT Studio od 2010 roku dostarcza dedykowane rozwiązania informatyczne dla e-biznesu.
Świadczymy usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania zaawansowanych systemów
informatycznych. Kompleksowo obsługujemy e-Commerce. Nasze wdrożenia zwiększają
konkurencyjność naszych Klientów.

Swoją ofertę kierujemy do najważniejszych sektorów gospodarki: handlu, telekomunikacji, finansów,
ubezpieczeń, usług, przemysłu, a także sektora MŚP i administracji publicznej. Pracujemy dla firm z
Polski i krajów Unii Europejskiej, świadcząc usługi również w formie outsourcingu i konsultingu.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu handlu elektronicznego, dzięki czemu możemy
zaoferować naszym Klientom nie tylko kompleksowe wdrożenie oprogramowania, ale także aktywnie
uczestniczyć w procesie optymalizacji sprzedaży, a także wdrażania strategii omnichannel.
Strona internetowa: https://x-coding.pl

SPONSORZY

SPONSOR WSPIERAJĄCY WE WROCŁAWIU

QIAGEN Business Services (QBS) jako centrum usług wspólnych dla spółek firmy QIAGEN powstało pod koniec 2012 r. we Wrocławiu. Centrum zatrudnia obecnie ponad 250 Pracowników w kilkunastu działach. W QBS zajmujemy się księgowością, kontrolingiem finansowym, obsługą klienta, logistyką, HR operacjami, e-Commerce, marketingiem, zakupami, jakością a także tworzeniem oprogramowania do zaawansowanych urządzeń wykorzystywanych do badań nad DNA i RNA. Nieprzeciętne umiejętności, talent i zaangażowanie naszych Pracowników są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, ponieważ nasza praca przyczynia się do poprawy życia i zdrowia innych.

SPONSOR WSPIERAJĄCY WE WROCŁAWIU

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, które mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży handlowej. www.kaufland.pl

Marka Pyszne.pl należy do Takeaway.com – jednego z największych na świecie serwisów do zamawiania jedzenia online, współpracującego z ponad 31.000 restauracji, w tym blisko 6.000 w Polsce. Misją Takeaway.com jest łączenie klientów z restauracjami poprzez serwis, oferując szeroki wybór jedzenia. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego Takeaway.com oferuje w 24 europejskich miastach dowóz dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie. Założona w 2000 roku grupa szybko wzrosła i stała się wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online w Europie Kontynentalnej,działającym w Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Polsce, Szwajcarii, Luksemburgu i Portugalii. W 2017, Takeaway.com przetworzyło prawie 68 milionów zamówień, złożonych przez 11,5 miliona unikalnych użytkowników. Zatrudniająca ponad 1.100 pracowników grupa, zanotowała obroty wysokości 1.313 milionów euro i dochód wysokości 166 milionów euro, w 2017. Grupa Takeaway.com zadebiutowała na giełdzie Euronext Amsterdam.

SPONSOR WSPIERAJĄCY W WARSZAWIE

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych marki Audi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Pomagamy w dobraniu odpowiedniej formy finansowania, ubezpieczenia, oferujemy autoryzowany serwis, a także oryginalne części zamienne. Jeśli zatem w najbliższym czasie rozważasz zakup nowego auta koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie, wspólnie ze specjalistami w tej dziedzinie.

Nasz salon należy do Grupy Krotoski – Cichy, która jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce. W 2017 roku Grupa Krotoski-Cichy otrzymała trzeci rok z rzędu tytuł Dealera Roku 2016 w rankingu TOP50. Kompleksowa i atrakcyjna oferta sprzedaży samochodów nowych, wieloletnie doświadczenie serwisu poparte odpowiednim certyfikowaniem mają ogromny wpływ na rozwój firmy.

SPONSOR WE WROCŁAWIU I W WARSZAWIE

Alpha Capital Group jest spółką specjalizującą się w doradztwie biznesowym i transakcyjnym. Od blisko 10 lat zespół partnerów i analityków realizuje m.in. :
–        projekty fuzji i przejęć
–        wycen przedsiębiorstw
–        wycen znaków niematerialnych i prawnych
–        inwestycji kapitałowych

Szczegóły na  www.alphacapital.pl

SPONSOR WE WROCŁAWIU I W WARSZAWIE

TestArmy – testerzy oprogramowania do Twojej dyspozycji. Oferujemy usługi z zakresu QA (Quality Assurance), UX (User Experience), testy bezpieczeństwa, szkolenia, rekrutacje testerów oraz crowd testing.

Naszą główną specjalizacją są testy oprogramowania, testy aplikacji desktopowych, testy aplikacji mobilnych, testy aplikacji iOS oraz android, testy stron internetowych oraz aplikacji www. Poznaj lepiej naszą ofertę i dowiedz się dlaczego tak wiele firm zleca nam testowanie stron internetowych, aplikacji oraz wszelkiego rodzaju oprogramowania. Nasi testerzy oprogramowania posiadają ogromne doświadczenie i ponad 500 zrealizowanych projektów.

www.testarmy.com

PARTNERZY

PARTNERZY WE WROCŁAWIU I W WARSZAWIE

Firma Vorwerk to producent wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego, używanego na całym świecie przez miliony domowych kucharzy i profesjonalistów. Na platformie Cookidoo.pl dostępnych jest ponad dwa tysiące przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami. Dodatek Cook-Key® lub nośniki przepisów, umożliwiają przeglądanie cyfrowych przepisów krok po kroku na ekranie dotykowym. Czas i temperatura są ustawione automatycznie przez Thermomix® – gotowanie nigdy nie było prostsze! www.thermomix.pl

Adsystem to jakość i wieloletnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się ze stale rosnącą rzeszą klientów. Materiały reklamowe i rozwiązania dla marketingu są naszą największą pasją. Wszystkie oferowane systemy wystawiennicze cechuje innowacyjność i skrupulatne zaprojektowanie spełniające najśmielsze wizje i oczekiwania. W naszej szerokiej i nowoczesnej ofercie znajdziecie też sprawdzone standy reklamowe, rollupy i stojaki. 

Marka Adsystem to także kompleksowo wykonane stoiska targowe. Ich cena jest zawsze doskonale skorelowana z jakością i materiałem użytym w produkcji. Jeżeli więc potrzebna ci solidna ścianka reklamowa, efektowny roll up, wszechstronny stand czy funkcjonalny stojak na ulotki, zapoznaj się z asortymentem na stronie lub skontaktuj się z nami. Służymy swoją pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań!

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – przestrzeń idealna na każdy event

Hulakula to jedno z największych centrów rozrywki w Polsce. Zapewnia warunki niezbędne do organizacji każdego eventu.

Na blisko 6500 m2 powierzchni znajdują się:

  • dwie nowoczesne sale konferencyjne
  • parkiet
  • dwie kameralne sale VIP
  • antresola
  • bowling i bilard
  • restauracja
  • ogródek zewnętrzny z placem zabaw
  • plac zabaw z trzema strefami dla dzieci
  • 3 bary
  • bezpłatny parking na teranie nieruchomości – 450 miejsc postojowych

Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wyposażone w urządzenia audio-wizualne. Oferujemy pełny zakres usług cateringowych, a nasz zespół pomoże skomponować menu idealnie dopasowane do potrzeb Gości. Jesteśmy w stanie zorganizować event do  3000 osób.  W naszym portfolio są imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, warsztaty, koncerty  czy prezentacje produktów.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta Jagiellońska 82b, 03-301 Warszawa

www.hulakula.com.pl

Od 2012 roku działamy we Wrocławiu pomagając naszym pacjentom. Jesteśmy kadrą doświadczonych i wyspecjalizowanych fizjoterapeutów, którzy z pasją wykonują swój zawód. Wciąż poszerzamy swoje kwalifikacje i zdobywamy najnowszą, popartą badaniami naukowymi wiedzę, aby jeszcze lepiej poznać ludzki organizm i pomóc w pozbyciu się wszelkich dolegliwości. W swojej pracy wykorzystujemy techniki osteopatyczne oraz metody terapii manualnej. W naszej ofercie można znaleźć masaże, treningi medyczne oraz personalne. Stosujemy także skuteczne leczenie uzupełniające w formie nowoczesnych metod fizykoterapii. Pracujmy z pacjentami, którzy mają problemy z kręgosłupem, stawami obwodowymi, są po operacjach, urazach, wypadkach, zmagają się z bólem i wieloma innymi schorzeniami. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedyczno-sportowej, która pozwoli pacjentowi na skuteczny powrót do ulubionej dyscypliny po urazie czy kontuzji oraz zapobiegnie kolejnym poprzez prawidłową profilaktykę.
Naszym głównym celem jest przywrócenie oraz utrzymanie zdrowia naszych pacjentów!

Nie trzeba wyjeżdżać do Paryża, czy Nowego Jorku, żeby znaleźć się w Instytucie kosmetycznym  świadczącym usługi na najwyższym światowym poziomie.
Menu zabiegowe YONELLE  Beauty Institute oferuje światowe hity i pozycje autorskie. Zespół profesjonalistów z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, dbając o wyjątkową atmosferę wizyt. Doskonale czują się tu stali klienci, wśród nich znane gwiazdy biznesu i showbiznesu, jak i klienci, którzy odwiedzają Instytut po raz pierwszy.
OPRACOWALIŚMY UNIKATOWĄ KONCEPCJĘ BEAUTY
Jej istotą jest połączenie w jedną, komplementarną całość wszystkich znanych nam i zweryfikowanych pod kątem skuteczności, działań na rzecz PIĘKNA, które rozumiemy jako urodę, zdrowy, zadbany wygląd twarzy i ciała, dobre samopoczucie i pozytywną energię.
WERYFIKUJEMY EFEKTY.
Jakość wszystkich wprowadzanych do menu zabiegów i preparatów sprawdzamy w wielokierunkowych testach aplikacyjnych. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymują  produkty o najwyższej  skuteczności.
www.instytut.yonelle.pl

SMYK już po raz piąty został partnerem Biegu Krasnala oraz animacji dla dzieci organizowanych podczas Biegu Firmowego w Warszawie.

Na mecie na dzieci będą czekać medale i maskotki. Zapraszamy na stronę www.smyk.com.

PARTNER SPORTOWY WE WROCŁAWIU

Sieć klubów Fitness Academy to 17 obiektów mieszczących się we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. W Klubach Fitness Academy znajdziesz nie tylko tradycyjne z urządzeń i ćwiczeń, ale także nowości na europejskim rynku Fitness i całkowicie nowe dyscypliny! Profesjonalne, choć czasem niekonwencjonalne podejście instruktorów, pomoże osiągnąć każdy zamierzony cel. W ofercie Fitness Academy znajdują się zarówno klasyczne zajęcia ułatwiające spalanie zbędnych kilogramów, jak również cała gama zajęć kształtujących sylwetkę. Podczas treningu rodzice mogą pozostawić swoją pociechę bezpłatnie w pokoju zabaw dla dzieci, gdzie wykwalifikowana opiekunka zapełni maluchom czas wspólnymi zabawami i grami. Do Fitness Academy można się zatem wybrać całą rodziną, by osiągnąć upragniony cel i przy okazji fantastycznie spędzić czas! Po treningu polecamy relaks w saunie lub kawę w Fitness barze, w gronie znajomych i przyjaciół.