Powrót do formy z Biegiem Firmowym!

16 lutego, 2021

Jesteście zmartwieni swoją kondycją? Nie możecie doczekać się już wiosny?
Zacznijcie zmiany od zapisania się na Bieg Firmowy!

Czy wiedzieliście, że w czasie wiosennego lockdownu poziom aktywności fizycznej społeczności drastycznie spadł? Głównym powodem było oczywiście zamknięcie obiektów sportowych w całym kraju. Obecnie 63% Polaków podejmuje aktywność fizyczną co najmniej raz w miesiącu.* Wyniki są tym bardziej niepokojące, ponieważ uprawianie sportów ma pozytywny wpływ na Wasze samopoczucie oraz efektywność w pracy. Chcecie coś zmienić w swoim życiu i szukacie kogoś kto Wam w tym pomoże?

Meldujemy się, że jesteśmy w pełnej gotowości!

Cały czas dajecie nam znać, że większość z Was pracuje cały czas w trybie zdalnym i Wasze mieszkania to nie tylko miejsce odpoczynku, ale też pracy. Wiemy również, że zaczynacie odczuwać negatywne skutki home office, a to niektóre z nich:

 • brak kontaktu z bliskimi osobami z pracy, tęsknicie,
 • efektywność spada, pracy nie ubywa,
 • zatarcie granicy pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym,
 • zwiększona senność, a nawet praca z łóżka.

Nie martwcie się, zaradzimy.  

Bieg Firmowy organizowany jest dla pracowników z całej Polski już po raz 16. Pierwszy raz natomiast organizujemy sztafetę po zdrowie! Co to znaczy dla Was?

Zacznijmy od początku.

 1. Podejmujecie rękawice i zapisujecie swoją 5-osobową drużynę do Biegu Firmowego na www.sklep.biegfirmowy.pl
 2. Wybieracie odpowiedni, dla swojej drużyny, pakiet startowy (sprzedaż pakietów zakończona). Więcej o pakietach tutaj: www.biegfirmowy.pl/jeden-dwa-trzy-pakiety-startowe/
 3. Zapisujecie się do naszej biegowej grupy na Facebooku: “FIRMA W FORMIE | Bieg Firmowy”
 4. Bierzecie aktywnie udział w wyzwaniu zdrowotnym. Czekają na Was spotkania z ekspertami, które wykorzystacie podczas naszych treningów i spotkań online. O sztafecie po zdrowie więcej przeczytacie tutaj: www.biegfirmowy.pl/czym-jest-sztafeta-po-zdrowie/
 5. Korzystacie ze świeżego powietrza, bo to najlepsza forma spędzania czasu po pracy. Wystarczy sportowe obuwie, ulubiona trasa i słuchawki z dobrą muzyką.
 6. Przygotowani, pełni motywacji i głodni wyzwań – bierzecie udział w ogólnopolskiej sztafecie biegowej 22 maja!
 7. W efekcie pomagacie sobie i małym bohaterom z Fundacji Everest, ponieważ dochód z wydarzenia zostanie przekazany na ich leczenie i rehabilitację.

Wasza sfera zawodowa może odzyskać balans. Zdrowe nawyki związane z regularną aktywnością fizyczną znacząco podniosą Waszą efektywność, redukują stres czy poprawią Wasze samopoczucie. Brzmi cudownie, prawda? Nie zwlekajcie i dołączcie do grona firmowych biegaczy już teraz.

*Źródło: https://www.benefitsystems.pl/fileadmin/benefitsystems/

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR