Rejestracja

Pamiętaj! Zaznaczona opcja faktury, będzie przypisana do Twojego konta. Faktury generują się automatycznie za jeden dzień, jeżeli dodasz drużyny w inne dni, wygeneruje się kilka faktur. Jeżeli nie jesteś pewny danych do faktury lub potrzebujesz faktury niestandardowej oznacz checkbox Faktura niestandardowa.

Po rejestracji firmy i aktywacji konta możesz przystąpić do dodawania drużyn.

1 ETAP 1 - Rejestracja firmy
Załaduj logo firmy
Załaduj plik
Dane firmy
 
Dane do faktury

Dane osoby kontaktowej

Dane do logowania

Przesyłając swoje dane osobowe wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez Fundację Everest z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Petuniowej 9/5, 53-238 Wrocław, będącą administratorem Twoich danych osobowych. Twoje dane przetwarzane będą w celu wykonania umowy, której jesteś Stroną w związku z rejestracją w Serwisie i akceptacją Regulaminu oraz do podjęcia działań, na Twoje żądanie, przed zawarciem tej umowy, w tym realizacji procesu rejestracji konta i drużyn w naszym systemie, organizacji zawodów sportowych, przygotowania list startowych i opracowania wyników zawodów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Zapisując się do newslettera i przesyłając swoje dane osobowe, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości elektronicznych, w tym informacji handlowych (biuletyn) i innych wiadomości od Fundacji Everest z siedzibą we Wrocławiu. Możesz zrezygnować z otrzymywania dalszych informacji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.