Trenuj z aplikacją Activy i zgarnij atrakcyjne nagrody od BUFF®!

14 kwietnia, 2021

Wciąż szukacie pomysłów jak zmotywować się do regularnego biegania? Potrzebujecie dodatkowego kopniaka, aby włączyć się do ogólnopolskiej rywalizacji biegowej?

Odpowiedź jest prosta: Trenujcie z aplikacją Activy!

Treningi dla wszystkich uczestników Biegu Firmowego rozpoczęły się 22 marca o godzinie 00:01 i trwają do 16 maja, do godziny 23:59. W tym roku, czeka na Was jeden uniwersalny kod, dzięki któremu dołączycie do każdego treningu (kod wysyłany jest przy rejestracji, na e-maila). Równolegle trwa wyzwanie „Treningi dla Biegu Firmowego 2021”, które oprócz nutki pikanterii dodaje szczyptę rywalizacji wśród biegaczy. 

„Połącz integrację pracowników z aktywność fizyczną i celem charytatywnym! Obserwując setki stworzonych wyzwań wiemy, że gamifikacja jest największą motywacją do pokonywania kilometrów. Użytkownicy łączą się w mniejsze zespoły, rywalizują między oddziałami, walczą o nagrody – jednocześnie wypracowują sobie zdrowy nawyk. Dodatkowo wyznaczony cel charytatywny i obserwacja jego postępu powoduje, że do zabawy dołączają także ci najmniej zdecydowani. Szansę na wygraną ma każdy. Doceniamy zaangażowanie i regularność. Nie musisz być sportowcem, żeby uplasować się wysoko w rankingu! To, kiedy startujemy?” 

Zespół Activy

Jak dodać się do ogólnopolskiego wyzwania?
  1. Uruchom aplikację Activy.
  2. Zaloguj się.
  3. Wejdź w ustawienia.
  4. Kliknij w „Szukaj konkursów”.
  5. Kliknij w „Polecane wyzwania” i zaznacz „Treningi do Biegu Firmowego 2021”.
  6. Wpisz kod otrzymany na e-maila.
  7. Trenuj i wygrywaj!

Kto może wziąć w treningu? Oczywiście każdy uczestnik Biegu Firmowego, w wyznaczonym dniu, w przedziale czasowym między 00:01-23:59. Do treningu możecie dołączyć w dowolnym czasie jego trwania. 

Pamiętajcie jednak, że trening musi zostać wykonany na dystansie minimum 1,5km, rozpoczętym minimum 30 minut po poprzednim. W przeciwnym wypadku aktywność nie zostanie zaliczona w aplikacji, niezależnie od konkursu. 

Jak punktujemy? Punktacja konkursowa liczona jest za największą liczbę pokonanych kilometrów podczas wszystkich treningów online wykonanych w ramach Biegu Firmowego 2021 w aplikacji mobilnej Activy.

Prosta matematyka. 1 kilometr = 1 punkt!

Zanim rozpoczniecie trening, upewnijcie się, że telefon jest odpowiednio przygotowany do startu. Sprawdźcie synchronizację telefonu z aplikacją, dostęp do Internetu i GPS oraz ustawcie tryb w aplikacji Activy na „bieg”. Co ważne, aplikacja dba o Wasze bezpieczeństwo, dlatego treningi nie przewidują sztafety, a wyniki widnieją wyłącznie w trybie indywidualnym. 

Co tydzień, w każdy poniedziałek, informujemy o Waszych postępach na naszym firmowym fanpage’u. W każdej chwili będziecie mogli również zobaczyć wyniki z poprzednich treningów dla sprawdzenia swojego progresu oraz zobaczycie ranking ogólny pokazujący dotychczasową punktację. Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone zgodnie z naszym regulaminem, w dniach: 24-28.05.2021 r.

I uwaga… Razem z firmą BUFF® nagrodzimy wielkich i niezwyciężonych! Zwycięska trójka zgarnia 3x czapkę biegową + chustę wielofunkcyjną od marki BUFF®! 

Więcej o aplikacji Activy znajdziecie na stronie: https://biegfirmowy.pl/aplikacja/

W razie jakichkolwiek problemów, korzystajcie z koła ratunkowego w aplikacji. 

Trzymamy kciuki za Wasz każdy kilometr. Dajcie czadu!

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!