WSPÓLNIE WYBIEGALIŚMY JUŻ
1 397 376 ZŁ!

29 lipca, 2021

Powiedzmy to sobie jeszcze raz… Wspólnie wybiegaliśmy już 1 397 376 zł dla małych bohaterek i bohaterów Fundacji Everest.

Niesienie pomocy macie we krwi, dlatego nie wątpimy ani przez chwilę w to, że zobaczymy się ponownie w maju 2022 r. Kto z Was już nie może się doczekać?

Chcielibyśmy jeszcze podziękować naszym Sponsorom i Partnerom, macie wielkie serca i po raz kolejny to udowodniliście. ZF Group, Credit Suisse, LG, Pyszne.pl, Deviniti, Activy, Mindy, ADECON, MAHLE, Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy (LLW) – dziękujemy!

Dodatkowe podziękowania kierujemy do Deloitte, P33 Pracowni Projektowej, Appchance, Politechniki Wrocławskiej, Crédit Agricole, Miasta Syców i Krajowej Izby Rozliczeniowej, którzy przekazali dodatkowe środki finansowe dla naszych podopiecznych.

„Za nami udział KIR S.A. w ich 5. Biegu Firmowym – tym razem ze szczególnym wsparciem i przekazaniem dodatkowych środków dla 8 małych bohaterek i bohaterów Fundacji Everest. W tegorocznym Biegu wzięło udział aż 10 drużyn z ramienia KIR S.A., które angażują się w wiele akcji charytatywnych. Pracownicy od początku czerwca motywują się wzajemnie do codziennych wyzwań z Activy. Do tej pory w jubileuszowej akcji #NiebieskoNam ćwiczy, biega, maszeruje i jeździ na rowerze aż 71 pracowników. Liczy się każdy przebyty kilometr! Wpierają również Fundację SYNAPSIS w ramach udziału w Półmaratonie Warszawskim. Mamy świadomość, że nasz bieg to coś więcej niż sport – biegając, pomagamy i to nas uskrzydla!”
– KIR S.A

Dziękujemy!!! 

Zespół Biegu Firmowego

Gotowy? Biegnij z nami!

Cześć! Tu Bieg Firmowy
- kto jest po drugiej stronie?

Rozpocznijmy dobrze naszą biegową znajomość – zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu nigdy nie zostaniesz w tyle!

Zwycięzcy MP POWER AWARDS 2020 – najlepszy projekt CSR