Rekomendacje

Marek Kich, Dyrektor Rozwoju w X-Coding IT Studio

W X-Coding IT Studio decyzja o podjęciu nowej współpracy zawsze jest konsultowana z zespołem. Gdy pojawiło pytanie “czy chcemy zostać partnerem technologicznym Biegu Firmowego?” padła najszybsza decyzja przyjęcia nowego projektu – tak!

Bieg Firmowy jest jednym z najważniejszych wydarzeń, na które oczekujemy każdego roku. Jest to świetne połączenie integracji firmy z niesieniem dobra, jaką jest pomoc dla podopiecznych fundacji.

Ta edycja jest dla nas wyjątkowa, ponieważ jesteśmy w stanie zaoferować podwójne wsparcie. Możemy dać to co robimy najlepiej, czyli nowe oprogramowanie oraz wparcie inicjatywy pojawiając się na starcie.

Do biegu. Gotowi? Pomagamy!

Iwona Słomska, Członek Zarządu KRUK S.A.

Pasja w działaniu, gra zespołowa i pomaganie innym od zawsze są bliskie wartościom grupy KRUK. Gdy organizatorzy Biegu Firmowego zwrócili się do nas z propozycją zaangażowania się w pierwszą edycję tej imprezy nie wahaliśmy się. Dziś wiemy, że była to świetna decyzja. Dlatego już pięciokrotnie wspieraliśmy Bieg nie tylko jako zawodnicy, ale również jako Złoty Sponsor.

Szczytny cel i wspaniała, integrująca atmosfera przyciąga każdego roku coraz więcej chętnych. Nie wyobrażamy sobie już wiosny bez tej wrocławskiej imprezy. Z roku na rok bijemy nie tylko nowe rekordy czasu na przebiegnięcie trasy, ale też w liczbie pracowników reprezentujących KRUK S.A. podczas tego wydarzenia.

Bieg Firmowy to wyjątkowa impreza, którą szczerze rekomenduję i już mam ją wpisaną w kalendarz na następne lata.

Małgorzata Ławnik, Członek Zarządu ds. Personalnych Kaufland Polska

Bieg Firmowy to doskonała sposobność, aby połączyć szczytny cel jakim jest pomoc potrzebującym dzieciom z możliwością sportowej integracji pracowników.

Jesteśmy dumni, że nasza firma może wspierać tak pozytywną a zarazem charytatywną inicjatywę.

Małgorzata Karpińska, Senior Director Head of Business Service Center, QIAGEN

W firmie QIAGEN prowadzimy badania ratujące życie i zdrowie ludzi oraz zwierząt i dlatego do szczytnej idei Biegu Firmowego nie trzeba nas było długo przekonywać.

Każdego roku coraz więcej pracowników QIAGEN Business Services angażuje się w to wydarzenie, dzięki czemu zwiększa się nasz wkład w działania Fundacji Everest. Jestem dumna ze wszystkich siedmiu drużyn DNA Crews, które tak dzielnie i z takim zaangażowaniem biegły do mety.

W tym roku zdecydowaliśmy się zostać Brązowym Sponsorem Biegu Firmowego. Wydarzenie rekomenduję przede wszystkim ze względu na niepowtarzalną atmosferę, która zawsze pomimo aury jest gorąca. Wszystkim uczestnikom i kibicom w tym dniu przyświeca jeden szlachetny cel i w obliczu takiej jedności trudno oprzeć się wzruszeniu. Dobre emocje towarzyszą nam jeszcze długo po zakończeniu imprezy sportowej.

Duch sportowy naszych pracowników rośnie w siłę i pozwala mi sądzić, że jeszcze niejednokrotnie spotkamy się na starcie. W QIAGEN zarówno bieganie jak i pomaganie mamy w genach.

Radek Majda, Dyrektor Generalny UTC Aerospace Systems Wrocław

Trenujemy codziennie, zabiegani, w pędzie do osiągnięcia założonych celów, wyników i rozwoju biznesu. Jeśli możemy wykorzystać energię do tego żeby pomóc tym, którzy biec nie mogą to dołączamy do takich inicjatyw.

Na co dzień rywalizacja o klientów, a w biegu firmowym o najlepszy czas motywują nas do podjęcia wyzwania i znalezienia w sobie ducha walki. Taki jest Bieg Firmowy. Zapominamy na chwilę o pracy, i skupiamy się na tych, którzy liczą na nasze wsparcie. Często ze sobą konkurujemy w świecie biznesu, ale w tym dniu wszyscy biegniemy w jednym celu.

Wspaniała rodzinna atmosfera i doping kibiców dodają nam skrzydeł, dzięki którym pędzimy niczym samolot w przestworzach. A skoro o samolotach mowa, nie mogło zabraknąć w tym wydarzeniu UTC Aerospace Systems Wrocław. Jesteśmy dumni z tego, ze możemy tu być i wspierać tę słuszną inicjatywę.

Zatem kołujemy na pas startowy, nabieramy prędkości i lecimy!

Sebastian Stadnik, Dyrektor Generalny w LG Electronics Wrocław

Fantastycznie, że właśnie we Wrocławiu początek wzięła ta szczytna inicjatywa, która łączy ze sobą integrację środowiska biznesowego, promocję aktywności fizycznej i aktywność na polu społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw . Połączenie wszystkich tych elementów czyni Bieg Firmowy wyjątkowym i niepowtarzalnym.. Przemyślana organizacja, niezapomniana atmosfera i zdrowa rywalizacja sportowa to coś co warto docenić i co warto wspierać. Dlatego też LG Electronics Wrocław wspiera organizację tego przedsięwzięcia od samego początku, a nasze zaangażowanie z roku na rok rośnie.

Najważniejsze jednak jest to, że uczestnicząc w Biegu Firmowym pomagamy innym. Dotychczas, dzięki zorganizowanym we Wrocławiu zawodom, Fundacja Everest sfinansowała leczenie szóstki dzieci. Poprawa ich stanu zdrowia to może niewymierna, ale najważniejsza korzyść ze wsparcia tej inicjatywy.

Nasi pracownicy nie mogą się już doczekać kolejnej edycji wydarzenia. Niektórzy z nich zaczęli swoją przygodę z bieganiem trenując do pierwszego Biegu Firmowego w 2013 roku. Do podjęcia wyzwania zmotywowała ich chęć pomocy chorym dzieciom, ale także możliwość spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z pracy w komfortowej, nieoficjalnej atmosferze. W efekcie, w LGEWR pokochaliśmy ten sport i dziś wielu z nas nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. Ja natomiast nie wyobrażam sobie kolejnych edycji Biegu Firmowego bez uczestnictwa LG Electronics Wrocław.

Polecam wszystkim: biegnijmy pomagać!