Współpraca

Odtwórz wideo

Nasza oferta

W ramach współpracy przy Biegu Firmowym proponujemy szeroki wachlarz świadczeń marketingowych, które realnie odpowiadają na potrzeby przedstawiane nam przez sponsorów i partnerów na początku współpracy. Działania dopasowujemy po szeregu spotkań i rozmów, aby jak najlepiej sprostać stawianym oczekiwaniom. Porozmawiajmy o możliwościach!

Promując się z Biegiem Firmowym:

check@2x

Docierasz do tysięcy aktywnych pracowników firm.

check@2x

Otrzymujesz dopasowany pakiet świadczeń marketingowych.

check@2x

Pomagasz podopiecznym Fundacji Everest.

Group 8

Referencje

Co mówią o nas partnerzy ?

Ewa Jaxa-Jankowska

Specjalista ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Bieg Firmowy to wydarzenie, na które co roku czekają setki naszych pracowników, dlatego cieszymy się, że po raz dwunasty możemy być jego partnerem. Dla 3M zdrowy styl życia to bardzo istotna wartość i staramy się zachęcać do aktywności fizycznej, stwarzając do tego odpowiednie warunki, a nasi pracownicy lubią pomagać, o czym niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać. W tej wyjątkowej edycji „Remote”, 350 osób z 3M pobiegnie żeby pomóc 12 dzieciom – podopiecznym Fundacji Everest.

Roksana Aneta Obuchowska-Waslicka

Co-head Poland Communications

Już po raz piąty, bierzemy udział w Biegu Firmowym, a trzeci raz z rzędu występujemy w roli Partnera Strategicznego. To jedno z tych wydarzeń, w które nasi pracownicy chętnie się angażują, w myśl postawy ‘support through sport’. I chociaż tegoroczna edycja jest inna od poprzednich, to i tym razem możemy liczyć na wsparcie naszych pracowników, którzy z telefonami w rękach, pobiegną na rzecz chorych dzieci. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, możemy okazać realną pomoc potrzebującym.

Paweł Pałubiński

Dyrektor Generalny Div CVCS Poland

Od zawsze promujemy integrację, zdrową rywalizację oraz aktywność fizyczną wśród naszych pracowników. Poza tym Bieg jest również dobrą okazją, by wzmacniać nasz wizerunek jako jednej z największych firm w regionie. Pomaganie mamy w swoim DNA, a nasi pracownicy chętnie organizują i biorą udział w różnych akcjach charytatywnych. Stąd decyzja, by zaangażować się w tę imprezę i wesprzeć niepełnosprawne dzieci. W tym roku z naszej firmy wystartuje aż 27 drużyn!

Adam Radzki

Członek Zarządu

Od prawie dwóch dekad wspieramy Polaków w prowadzeniu zdrowego i aktywnego życia, dlatego – już po raz kolejny – zostaliśmy partnerem strategicznym Biegu Firmowego. Cieszymy się, że poprzez wspólną zabawę i aktywność fizyczną, a także sportową rywalizację, możemy wspierać podopiecznych Biegu Firmowego, jednocześnie promując aktywność fizyczną wśród pracowników firm w całym kraju. Cieszymy się także, że mimo pandemii odbędzie się kolejna edycja Biegu Firmowego i uczestnicy, w tym silna reprezentacja z naszej firmy, dadzą z siebie wszystko.