Solventum to firma, która od lat rewolucjonizuje branżę medyczną. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań, takich jak opatrunki przyspieszające gojenie, systemy diagnostyczne wspierające lekarzy czy rozwiązania stomatologiczne
i technologie poprawiające bezpieczeństwo pacjentów.
Nasze produkty są wykorzystywane w szpitalach, klinikach i gabinetach na całym świecie, by zapewniać skuteczną i nowoczesną opiekę zdrowotną. W Solventum wierzymy, że innowacje to klucz do lepszego jutra – dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by zdrowie było w zasięgu ręki.
Bieg firmowy to dla nas coś więcej niż rywalizacja – to symbol naszej misji. Tak jak w medycynie liczy się każdy krok, tak i w biegu każdy metr przybliża nas do celu. Chcemy inspirować innych do aktywności, pokazując, że nawet małe działania mogą prowadzić do wielkich zmian. Bo zdrowie to podstawa, która pozwala nam żyć pełnią życia.
Dowiedz się więcej 👉🏻 TUTAJ
3M to globalna firma technologiczno-produkcyjna, która wykorzystując naukę i działając zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, tworzy innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość życia ludzi na całym świecie. Działamy w ramach 3 grup biznesowych: Bezpieczeństwo i Przemysł, Transport i Elektronika oraz Produkty Konsumenckie.
W Polsce 3M zatrudnia ponad 4 tys. pracowników, a 3M-owe serce bije we Wrocławiu, gdzie znajduje się największy w Europie SuperHub produkcyjny oraz Globalne Centrum Usług Wspólnych.
Pomaganie innym to jedna z wartości 3M. Cieszymy się, że ponownie możemy wspierać podopiecznych fundacji Everest. Jesteśmy także dumni, że nasi podopieczni z Ośrodka w Jaszkotlu wezmą udział w rundzie honorowej Biegu. Dla nich oraz pracowników 3M to niezwykłe wydarzenie, na które czekamy cały rok.
Body Chief to catering dietetyczny, który już od ponad dekady dba o zdrowie i smak, dostarczając tysiące zestawów każdego dnia. Nasz oferta, to pełen przekrój diet, jak choćby diety z wyborem menu, sportowe, czy diety specjalistyczne. Wszystko dopasowane do preferencji naszych klientów.
Wyróżnia nas jakość oraz świeżość posiłków dostarczanych za pomocą własnych aut chłodniczych. W ramach strategii ograniczenia wykorzystania tworzyw sztucznych, rezygnujemy z plastikowych opakowań na rzecz eko-pojemników.
Zachęcamy do współpracy B2B. Członkowie organizacji mogą zamówić posiłki, które zostaną dostarczone przez nas do miejsca pracy (dowozimy również na home office)!
Wejdź z nami na wyższy poziom benefitów pracowniczych – sprawdź szczegóły na naszej stronie https://bodychief.pl/b2b
Sport jest wpisany w DNA naszej marki. Wierzymy, że grając zespołowo możemy osiągać więcej, dlatego z ogromną radością dołączamy do grona partnerów Biegu Firmowego!
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!
MAHLE jest wiodącym międzynarodowym partnerem
w zakresie rozwoju i dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, współpracującym z klientami z branży samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. MAHLE w Polsce to Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, zakłady produkcyjne w Ostrowie Wlkp. i Krotoszynie, centrum R&D i centrum logistyczne w Ostrowie Wlkp. a także logistyczno – dystrybucyjne w Psarach koło Wrocławia.
Nasi pracownicy biorą udział Biegu nieprzerwanie od 2017 r., niezwykle chętnie przyłączając się do tej wspaniałej inicjatywy 🏃🏼♂️
Jesteśmy dumni, że wspieramy to wydarzenie również jako jego Sponsor!
W UBS zapewniamy doradztwo finansowe i rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów prywatnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie. Działamy we wszystkich kluczowych centrach finansowych na świecie. W Polsce nasze biura znajdują się w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Jako szwajcarski bank o globalnym zasięgu, łączymy lokalne doświadczenie z międzynarodową perspektywą. Tworzymy innowacyjne, angażujące i inkluzywne środowisko pracy, które wspiera rozwój i daje każdemu przestrzeń do wykorzystania pełni swojego potencjału – niezależnie od etapu kariery.
Z pasją podchodzimy do tego, co robimy, i zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu – oferując ambitne wyzwania, wsparcie zespołu i nieograniczone możliwości rozwoju. Wiemy, że najlepsze rzeczy powstają dzięki współpracy, która jest fundamentem wszystkiego, co robimy. Bo razem możemy więcej. Razem jesteśmy UBS.
Grupa AmRest jest wiodącym multibrandowym europejskim operatorem restauracji z portfolio światowych marek w 22 krajach. AmRest prowadzi blisko 2100 restauracji pod markami franczyzowymi, takimi jak KFC, Starbucks, Pizza Hut i Burger King, a także markami własnymi, takimi jak La Tagliatella, Sushi Shop, Blue Frog i Bacoa.
Każdego miesiąca firma zapewnia wyjątkową obsługę dla 30 milionów gości. Dzięki zróżnicowanej ofercie marek goście restauracji AmRest mogą cieszyć się nieodpartym smakiem wyjątkowych dań – bez względu na to, kiedy i gdzie poczują na nie ochotę.
Więcej informacji na stronie: www.amrest.eu
KFC – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek gastronomicznych na świecie, znana z unikalnej receptury kurczaka według sekretnej mieszanki 11 ziół i przypraw.
Od 30 lat działamy w Polsce, oferując naszym gościom niepowtarzalny smak, wysoka jakość oraz nowoczesne podejście do obsługi.
Tworzymy miejsca, które łączą ludzi – przy wspólnym stole i wspólnych działaniach.
Dlatego z dumą wspieramy Bieg Firmowy jako sponsor i partner wydarzenia, promując aktywność fizyczną, integrację zespołów oraz pomoc potrzebującym.
Wierzymy, że razem możemy więcej – także na trasie biegu! 👋🏻
Od 1885 roku w Boehringer Ingelheim, kierujemy się pragnieniem niesienia pomocy dbając o zdrowie ludzi
i zwierząt. Opracowujemy przełomowe terapie oraz innowacyjne rozwiązania w obszarach, w których istnieją niezaspokojone potrzeby medyczne.
Jesteśmy odnoszącą sukcesy, rodzinną firmą i zawsze planujemy z myślą o przyszłych pokoleniach. Pracując globalnie dbamy o uczciwe traktowanie wszystkich. Stawiamy na szacunek, zaufanie, empatię i wspólnie się rozwijamy.
Jako niedawno powstałe Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu, cieszymy się, że możemy już czwarty rok z rzędu wziąć udział w Biegu Firmowym i wesprzeć dzieci objęte opieką Fundacji Everest. Wierzymy, że poprzez zobowiązanie do poprawy sposobu myślenia, pracy i życia, możemy dokonać istotnej zmiany. Zawsze możemy zrobić więcej – dla siebie i przyszłych pokoleń!
Pobiegnijmy razem i miejmy wpływ na przyszłość!
Szukasz pomocy przy podatkowych i księgowych łamigłówkach w Twojej firmie?
Ergotax czyli księgowi i doradcy podatkowi – pomoc jakiej potrzebujesz, nawet w najtrudniejszych sprawach.
Ergotax to biuro rachunkowe, które na rynku jest od 2016 roku a w swoim portfelu ma już prawie 300 klientów
z całej polski. Zajmujemy się zarówno obsługą małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.
Obecnie posiadamy swoje oddziały w Oleśnicy
i Wrocławiu. Oprócz usług księgowych w swoim zespole posiadamy doradcę podatkowego, który pomaga naszym klientom płacić niższe podatki.
Kampania społeczna #PijKranówkę zachęca do promowania ekologicznych postaw i picia wody z kranu. Akcja zrodziła się z pytania: dlaczego w kraju, w którym prawie każdy ma bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wody, wciąż kupujemy wodę butelkowaną? Picie kranówki to same korzyści – dla zdrowia, dla domowego budżetu i dla środowiska. Jeśli wybierzesz kranówkę zamiast wody butelkowanej, to w ciągu roku w Twoim portfelu zostanie ponad 1 400 zł i „oszczędzisz” środowisku 26 kg plastiku.
Mamy nadzieję, że stając się oficjalną wodą Biegu Firmowego, zachęcimy do picia kranówki każdego z Was nie tylko w trakcie wydarzenia, ale również na co dzień! Jako firma odpowiedzialna społecznie promujemy picie wody z kranu, zdrowy tryb życia oraz ekologiczne i prospołeczne postawy. Dlatego
w Biegu Firmowym sami weźmiemy udział jako zawodnicy.
Do zobaczenia na trasie!
W Dietetyce #NieNaŻarty przeprowadziliśmy ponad
20 000 współprac indywidualnych, pomagając naszym podopiecznym poprawić nie tylko sylwetkę, ale także zdrowie i wyniki sportowe. Misją Dietetyki #NieNaŻarty jest obalanie mitów dietetycznych oraz edukacja
w oparciu o rzetelne dowody naukowe.
Aktywność fizyczna to dla nas kluczowy element zdrowego stylu życia, dlatego cieszymy się, że możemy wspierać Compani w organizacji wydarzeń sportowych. Wierzymy, że każdy krok i każdy kilometr to inwestycja w lepsze i zdrowe jutro.
Bez wymyślnych trików, za to #NieNaŻarty – z naukowym podejściem i realnymi rezultatami. Aktywność to prawdziwa wartość, w którą warto inwestować!